gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Adın Nerede

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her yanım karanlık Her yanım boşluk Hani o sımsıcak ellerin nerede
    Şimdi bana kaldı yalnız sarhoşluk
    Beni benden alıp giden gözlerin nerede

Nerede,
    Nerede hayaller nerede
    Nerede rüyalar nerede
    O güzelikler

Her yanım sensizlik
    Her yanım soğuk
    Hani o sevdalı geceler nerede
    Şimdi bana kaldı dolu mutsuzluk
    Seni benden çalıp giden özlemin nerede

Nerede,
    Nerede hayaller nerede
    Nerede rüyaler nerede
    O güzellikler

Hakan Peker - Adın Nerede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Hüzün Çiçeği

Hakan Peker - Hüzün Çiçeği

Gözlerim kapalı seni düşündüm yine Issız sahilime vururken özlemin Mesajlar uçurdum belki ulaşır diye Aşkımın küllerini rüzgarlara savurdum Canım hüzün çiçeğim Sen solma ben giderim Gözyaşım aksada canım yansada Sözüm söz yine seninim Canım hüzün çiçeğim Sen solma ben giderim Sen mutlu ol yeter bir hatır sor yeter Bu gönül görmeden de sever Yüreğim yaralı aşka düştüm yine Hasrety yağmurları...
  2. Hakan Peker - Gönül Belası

Hakan Peker - Gönül Belası

Bu kaçıncı yalnızlık Bu kaçıncı haykırış Yine mi ayrılık var Özlemekmiş kaderim İçimde çaresizlik Gözümde çiğ tanesi Yatağımda sensizlik Elimde resmin kaldı Rüzgarın çığlıkları Ortak oldu sesime Ne gelen var ne giden Üşüyorum, soğuk gece Olmaz olası gönül belası Senden geriye şimdi ne kaldı Olmaz olası gönül belası Senden geriye şarkılar kaldı
  3. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş