gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Ağlama Değmez Hayat Bu Göz Yaşlarına

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüya gibi her hatıra her yaşantı bana Ne bulduysa kaybetti gönül aşktan yana Ömür çiçek kadar narin
    Bir gün kadar kısa

Ağlama değmez hayat bu gözyaşlarına

Her damla yaş oyuk oyuk
    İz bırakır kalbimde
    Hayat şarap gibidir kederde var neşede
    Ömür çiçek kadar narin
    Bir gün kadar kısa

Hakan Peker - Ağlama Değmez Hayat Bu Göz Yaşlarına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Bu İşin Sonu Yok

Hakan Peker - Bu İşin Sonu Yok

Ben sana ne yaptım Sevmedim seni Neden olmadı niye vazgeçtin Hala anlamadım Ben sana ne yaptım Ağlattım mı seni Beni öylece bırakıp gitmeni Hala unutamadım Dönmeni beklerken Yeter yalnız kaldığım Seni düşünürsem, seni istersem Kendime engel olacağım Seni artık arayıp sormayacağım Bir daha bu konuyu açmayacağım Ben hatab yapmışım, bu işin sonu yok Seni düşünüp acı çekmeyeceğim Gecelerimi...
  2. Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm Seversen elimi kolumu veririm Dönersen evimin yolunu bilirim Öpersen aşkının uğruna eririm Dön gel iki gözüm Aşkımız dile mi düştü Zamansız nazara geldi Kem gözler bizi mi gördü Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm...
  3. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat
  4. Değmez Bu Hayat

Değmez Bu Hayat

. arkadaşlar az ve öz bir paylaşım umarım beğenirsiniz .

Sayfayı Paylaş