gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Al Beni Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yak ısıt içimi ateşinle Halime bak, eriyorum günden güne Ah hadi hadi hadi yak
    Tutuşsun aşk yüreğimde

Vuruldum ben güzelliğine
    Hadi düş peşime
    Sen benim ol bende senin
    Yandım bittim deli sevenim
    Beni dinle seninim de
    Seviyorum ah seni delicesine

Bir adım gelsen koşarım
    Bekletme sıkıldım ben kaçarım ben

Albeni yar para verme
    Sar beni yar ara verme
    Bile bile kaşına gözüne
    O gül yüzüne köle olurum

Hakan Peker - Al Beni Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Yak Beni

Hakan Peker - Yak Beni

hadi gel bu akşam da yaaak yaaak yaaak beni ateşlere aaat aaat aaat beni ben seninle var olurum yeni baştan yarat beni
  2. Hakan Peker - Unuttun Beni Zalim

Hakan Peker - Unuttun Beni Zalim

Bir sevda geldi başıma Felek su kattı aşıma Uyku girmiyor gözüme ah Unuttun beni zalim Unuttun beni zalim Gülüşün ince kıvrak şensin Bir selam vermeden geçersin Bilsen beni ne çok üzersin Seviyorum seviyorum Seviyorum seni zalim Birgün ümit veriyorsun Sonra gülüp kaçıyorsun Sen beni öldürüyorsun ah Unuttun beni zalim Unuttun beni zalim Gülüşün ince kıvrak şensin Bir selam vermeden geçersin...
  3. Hakan Peker - Kaldı Bende

Hakan Peker - Kaldı Bende

Bir nem kaldı gözlerimde Bir burukluk kaldı bende Acı bir hıçkırık beni kahreden Bir de sendin bırakıp giden Sensizlik bana ölümden beter Unutmak çok zor artık yeter Hüzünler kaldı bende Hasretin kaldı bende Sızlayan yüreğimde sen kaldın bende Sevgiler kaldı bende Sensizlik kaldı bende Bitmeyen özleminle sen kaldın bende Bir ses kaldı anılarımda Bir dokunan şarkı bende Acı bir hıçkırık beni...
  4. Hakan Peker - Beni Aldatma

Hakan Peker - Beni Aldatma

Beni aldatma beni kullanma Sana herşeyi bırakıp geldim Bütün aşkımla Bir gün uyanmamak için Yıllarca direndi gönlüm Sevda derdi çekenlerin Perişan halini gördüm Hiç yoktu bende korkular Sana birgün rastlayana kadar Beni böyle aşık ölesiye Daha kimse görmedi Kopmazdı bende fırtınalar Sana birgün rastlayana kadar Beni böyle tutsak ölesiye Daha kimse görmedi Beni aldatma Beni...
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş