gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Aldırma Sen Bana

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu aşk imkansız aşklardan biri Neden aldattık kendimizi Kimbilir belki birgün herşey değişir
    O zaman döner gelirsin
    Ama şimdi gitmelisin

Bu aşk zamansız aşklardan biri
    Bu aşk tüketti yordu beni
    Kimbilir belki birgün herşey değişir
    O zaman döner gelirsin

Aldırma sen bana ben hep üzülürüm
    Bilirsin beni kötü hissetme kendini
    Aldırma
    Aldırma sen bana vedalar dokunur
    Bilirsin beni suçu hissetme kendini
    Aldırma
    Aldırma acıyan canıma
    Aldırma

Söz: Zeynep Talu Kurşuncu
    Müzik: Selim Çaldıran

Hakan Peker - Aldırma Sen Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Zaten Sen

Hakan Peker - Zaten Sen

Dinle bugece kendini dinle Mutlu gibi görün sende Beni özlemedinmi Ben hala direniyorum zamana İstemem aramam asla yeni birilerini Beni düşününce eğer ağlıyorsan Yüreğine karşı koyma Zaten sen yine bana döneceksin Zatensen yine beni seveceksin Geçici hevesler bizi ayıramaz olmaz Unutamazsın yakıp yıkıp geride bırakıp Zaten sen yine bana döneceksin Zaten sen yine beni seveceksin Seni burada...
  2. Hakan Peker - Sorma Bana

Hakan Peker - Sorma Bana

Nasıl geçti günler bilmem Yıllar kalan sensin giden Sana koşmak vardı eskiden Bir düş bir hayal sanki değişen Sorma bana ne oldu bize diye Gözlerinde bir dolu hüzün niye Bu ayrılık sanki bir ölüm bize Sorma sorma ne olur neden diye Korkma sende gelir geçer Umutlar tükenir bir anda biter Bakarsın ılık bir damla düşer Anılar silinir kül olur gider
  3. Hakan Peker - Hep Sen Varsın

Hakan Peker - Hep Sen Varsın

Anılarda hep sen varsın, şarkılarda sen Özleyip bekledim yine, gecelerde sen varsın Şimdi nerdesin kim bilir Belkide mutlusun sen Bense yalnız çaresiz Tek ümidim sen varsın Hep sen varsın gözlerimde Hep sen varsın sözlerimde Şu kalbimde ta derinde Parça parça sen varsın Düşlerimde hep sen varsın, hayalimde sen Gezdiğim yolların yine, izlerinde...
  4. Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Yeni aşklar arasında bir pişman olsanda Beni sorsan arasanda tekrar dönemem sana Yeni baştan başlasanda şimdi herşey çok geç Beni artık anlasanda yalvarma kendine yeni yol seç Sana bana kalmaz bu dünya Kendin çal kendin oyna Buda sana ders olur inşallah Hadi bana eyvallah
  5. Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Sen beni hic tanimiyorsun Ne asklar yasadim bir zamanlar Cok kirildim bilmiyorsun Dagittim kendimi ben buraralar Aramassam seni hic sasirma Benim sagim solum belli olmaz Yorma kendini bu saatten sonra Hic kimse beni aska inandiramaz Ben coktan beri kapadim o defteri Ask bana lazim degil artik Astim kendimi gectim o isleri Ask bu devirde güzelim yalan artik

Sayfayı Paylaş