gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Değerini Bir Ben Bilirim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gece mavi gece suskun Güneşe sorsam aya küskün Benim derdim senin aşkın
    Zorlamakla gönül huzur bulmuyor

Değerini bir ben bilirim
    Susma söyle sende bilirsin
    Dayanamam aşka gelirim
    Senle atar yüreğim

Ararım hep hani nerde
    Dayanırım sanma ki bu derde
    Beklerim yar hiç usanmam
    Gelmesende inan canım unutmam

Değerini bir ben bilirim
    Susma söyle sende bilirsin
    Dayanamam aşka gelirim
    Senle atar yüreğim

Söz-Müzik: Altan Çetin

Hakan Peker - Değerini Bir Ben Bilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben öldüm gidişin kadar..Yokluğu bir ben bilirim..Gözlerin kadar..

Ben öldüm gidişin kadar..Yokluğu bir ben bilirim..Gözlerin kadar..

Hiç kimsenin yüreği sen olmadı.. Seni sen yapan ben olmadım Hiç kimsenin gözleri sen olmadı.. Gözümdeki hüznü bilmedi yağmurlar... Hiç kimsenin kimsesi olmadı senin kadar.. Sen bile sen olamadın benim kadar.. Hiç kimsenin yokluğu yok etmedi yaşamı. Yokluğu bir ben bilirim...gözlerin kadar.. Hiç kimsenin uzaklığı uzak olmadı bu kadar.. Evren bile sonsuz değil, yokluğun kadar.. Hiç...
  2. Hakan Peker - Vazgeçen Ben Değildim

Hakan Peker - Vazgeçen Ben Değildim

Bir yalan ayırdı bizi yanındaki başka biri Gözlerinden anlıyorum seviyorsun belli Ayrı kalamam ben asla yüreğim dayanmaz buna Gidersen hesap sorar yarınlarım sana Acı verir bana herşeyin sonum olur inan gidişin Bırakırsan yok olurum parçalanır bedenim Aldatılmış duygularla karmaşık oyunlarınla Sahte bir dünya kurdun şimdi sen bana Vazgeçen ah ben değildim sonuna kadarda direndim Yalan yanlış...
  3. Hakan Peker - Karanlığa Çak Bir Kibrit

Hakan Peker - Karanlığa Çak Bir Kibrit

Yalnızlığı acıyla tükettiğim gecelerde ben Ne umutlar ektim yola Giderken Sensiz her şey anlamsız Unutamam imkânsız İnat etme çığan gözlüm Gel hesapsız zamansız Karanlığa çak çak bir kibrit gecelere Gel mahkûm etme beni insafsız saatlere Resimlerin karşımda Seni senle yaşıyorken ben Tüm kilitleri açar sesin Bir dönsen SÖZ:HAKKI YALÇIN MÜZİK:HAKAN PEKER MIX:MURAT UNCUOĞLU H.A
  4. Hakan Peker - Bir Seviyorum Bir Sevmiyorum

Hakan Peker - Bir Seviyorum Bir Sevmiyorum

Dün yine yine son defa Gidiyorum dedim kendim bile inanamadım Kaçıyorum yalan ellerinden Kör olası gözlerden İnan içim yana inan biliyorum Kaçıyorum yalan ellerinden Kör olası gözlerden İnan içim yanar inan biliyorum... Bir seviyorum, bir sevmiyorum Hergün ölüyor, ağlıyorum Yine benden gidiyor giden Aşka direniyorum Ah yine yine sonbahar Dalıyorum yine sensiz uzak diyarlara Kaçıyorum yalan...
  5. Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir kızlar?

Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı nedir annem bu lafı çok kullanıyor ne demek acaba bu Bir Ben Bilirim, Bir De Allah Deyiminin Anlamı merak ettim:S

Sayfayı Paylaş