gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Geliver Aşkım Geliver

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevdim derken hergünüm ayrı geçiyor Çok içim yanıyor
    İçimden geldi bu akşam dolaşıyorum
    Halim yok ki

Kimlere bu derdimi anlatayım
    Kıpırdıyor içim

İçimden geldi bu akşam dolaşıyorum
    Anlamsız şarkılar dilime dolanmış
    Başım döner durur olan bana olur

İçimde hasretin körkütük sarhoş olmuş
    Başım döner durur bu hesap senden sorulur

Geliver aşkım geliver
    Geriver aşkımı geriver
    Nasıl anlarsan anla
    Günahlarıma giriver

Söz: Aşkın Tuna
    Müzik: Ufuk Yıldırım

Hakan Peker - Geliver Aşkım Geliver konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Yalan Olur Aşklarda

Hakan Peker - Yalan Olur Aşklarda

Gecelerime umutlar yağdırmak varken Öfkem yutar sevinçlerimi Hecelerime seninle başlamak varken Hasret yakar şiirlerimi Son defa görsem seni sarsam son defa Son defa sevişsem alsam koynuma Yalan olur aşklarda onlar günahlarda Böyle sürüp gitmez olmaz yasaklarla Yalan olur aşklarda onlar günahlarda Hiç düşünme olmaz olmaz yasaklarla
  2. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  3. Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm Seversen elimi kolumu veririm Dönersen evimin yolunu bilirim Öpersen aşkının uğruna eririm Dön gel iki gözüm Aşkımız dile mi düştü Zamansız nazara geldi Kem gözler bizi mi gördü Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm...
  4. Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Sen beni hic tanimiyorsun Ne asklar yasadim bir zamanlar Cok kirildim bilmiyorsun Dagittim kendimi ben buraralar Aramassam seni hic sasirma Benim sagim solum belli olmaz Yorma kendini bu saatten sonra Hic kimse beni aska inandiramaz Ben coktan beri kapadim o defteri Ask bana lazim degil artik Astim kendimi gectim o isleri Ask bu devirde güzelim yalan artik
  5. Hakan Peker - Affetmedim Kendimi

Hakan Peker - Affetmedim Kendimi

Bir günah işledim kaybettim seni Bilirim geriye dönmezsin Bir günah işledim çok üzdüm seni Bilirim bir daha sevmezsin Her gece seni özlediğimi söylesemde Faydası yok bilirim Her gece seni unutmak için sevişsemde Sen başkaydın sevgilim Ben hatalarım için sana yaptıklarım için Hiç affetmedim kendimi inan bana Hala sızın içimde ağları düşündükçe Hiç affetmedim kendimi

Sayfayı Paylaş