gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yeni aşklar arasında bir pişman olsanda Beni sorsan arasanda tekrar dönemem sana Yeni baştan başlasanda şimdi herşey çok geç
    Beni artık anlasanda yalvarma kendine yeni yol seç

Sana bana kalmaz bu dünya
    Kendin çal kendin oyna
    Buda sana ders olur inşallah
    Hadi bana eyvallah

Hakan Peker - Hadi Bana Eyvallah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Sorma Bana

Hakan Peker - Sorma Bana

Nasıl geçti günler bilmem Yıllar kalan sensin giden Sana koşmak vardı eskiden Bir düş bir hayal sanki değişen Sorma bana ne oldu bize diye Gözlerinde bir dolu hüzün niye Bu ayrılık sanki bir ölüm bize Sorma sorma ne olur neden diye Korkma sende gelir geçer Umutlar tükenir bir anda biter Bakarsın ılık bir damla düşer Anılar silinir kül olur gider
  2. Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Sen beni hic tanimiyorsun Ne asklar yasadim bir zamanlar Cok kirildim bilmiyorsun Dagittim kendimi ben buraralar Aramassam seni hic sasirma Benim sagim solum belli olmaz Yorma kendini bu saatten sonra Hic kimse beni aska inandiramaz Ben coktan beri kapadim o defteri Ask bana lazim degil artik Astim kendimi gectim o isleri Ask bu devirde güzelim yalan artik
  3. Hakan Peker - Aldırma Sen Bana

Hakan Peker - Aldırma Sen Bana

Bu aşk imkansız aşklardan biri Neden aldattık kendimizi Kimbilir belki birgün herşey değişir O zaman döner gelirsin Ama şimdi gitmelisin Bu aşk zamansız aşklardan biri Bu aşk tüketti yordu beni Kimbilir belki birgün herşey değişir O zaman döner gelirsin Aldırma sen bana ben hep üzülürüm Bilirsin beni kötü hissetme kendini Aldırma Aldırma sen bana vedalar dokunur Bilirsin beni suçu hissetme...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş