gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Hayır Olmaz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hatırla o anları geçip giden yılları Ayları baharları özlemleri hatırla Sanma bir gün olur unutulmaz yaşanan
    Hayır olmaz sevgilim bitenler bize kalan

Hayır olmaz denedik biz olmaz
    Senle yaşanan aşklar olmaz

Hatırla o günleri bizli saatleri
    Geceyi mavileri sevdamızı hatırla
    Sanma bir gün olur unutulmaz yaşanan
    Hayır olmaz sevgilim bitenler bize kalab

Hakan Peker - Hayır Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Veresiye Olmaz

Zafer Peker - Veresiye Olmaz

Yanına gelmeye cesaretim yok Kapanamam dizine Yoluna ölmeye hiçniyetim yok Güvenemem sözüne Uzun zamandır böylesin sen Ne sorup ne de ararsın Usandım artık bu hallerinden Sen aklıma zararsın Kime sorsan anlatırlar Nasıl olduğumu Bu kararsız hallerinle Beni yorduğunu Her günün bir başka böyle aşk olmaz Çoktan küstüm aşka canım dayanmaz Saz başka söz başka söyleyip durma Boş...
  2. Zafer Peker - Sensiz Olmaz

Zafer Peker - Sensiz Olmaz

Sen kafamda çılgınca sorunlarla Hep eleştiriler hep yorumlarla O edalar o sahte tavırlarla Hiç başbaşa kaldınmı anılarla Bak dünyada kaldık tek başımıza Hep doğruyu bulduk yanlışımızla Zaman geçsede acımasız bir hızla Biz yaşıyoruz hala şarkımızla Sensiz olmaz canım sensiz olmaz Sevdiginin ardından koşan yorulmaz Sensiz olmaz canım sensiz olmaz Hayata küserek yaşanmaz Her gün aynalara...
  3. Zafer Peker - Belli Olmaz

Zafer Peker - Belli Olmaz

Ne umutlar soldu içimizde Ne ateşler yandı södü Kimbilir kaç kere yenik düştük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acılar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtık tanrıya Belli olmaz yanarız birgün biz Belli olmaz tutuşur yüreğimiz Kmbilir kaçkere ağlarız geçmişlere Kimbilir kaç kere Ne sevdalar küllendi kor oldu Ne baharlar geçti ömrümüzden Kimbilir kaçkere yaşadık dolu dizgin...
  4. Hakan Peker - Cumartesi Olmazsa

Hakan Peker - Cumartesi Olmazsa

Bu geçimsiz akşamlara Bu anlamsız vedalara Bu sebepsiz ayrılığa Alışmadan gel ne olur Olur olmaz sevdalara Karışmadan gel ne olur Hani arada bir soracaktın Hani sabaha kadar kalacaktın Çok özlüyorum gel ne olur Kollarıma saracaktım Çok istiyorum dön ne olur Cumartesi olmazsa Pazar gelirim Deyip de kandırıp oyalama beni Ellere dillere kanarsın bilirim Başka zamanlara bırakma beni
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş