gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hakan Peker Karemela için Nez'le çalıştı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nez hakan peker hakan peker nez karamela karamela hakan peker, yeni albüm, 2011 albümü, karemela, yeni klip, nez, nezle klip çekti, haberleri burada arkadaşlar

Uzun bir sessizliğin ardından 2011 yılına damgasını vuracak Karemela adlı albüm ile Nez'le birlikte klip çekerek, hayranlarıyla hasret giderecek olan Hakan Peker "Nez'le daha çok çalışmalarımız olacak, bizi birlikte çok göreceksiniz" dedi.

Uzun aradan sonra “Karamela” adında bir albüm çıkaran Hakan Peker, “22 yıldır piyasadayım, yorulduğum için biraz dinlenmek ve güzel bir enerjiyle dönmek istedim” dedi.

“Karamela”nın klibinde Hakan Peker’e Nez eşlik etti.

Hakan Peker Karemela için Nez'le çalıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işyerinde çalışı görünmek için

işyerinde çalışı görünmek için

Her zaman ellerinde dökümanla yürü. *Bilgisayarı meşgulmüş gibi kullan! Tabii iş yapıyorum diye e-postalarını kontrol edebilir, sohbet edebilir, hatta sevdiğin bir arabanın özelliklerini takip edebilirsin. Eğer patron yakalarsa, "Yeni bir yazılım deniyorum" mazereti genellikle çalışır. *Masanı kalabalık tut. Çalışma masası üzerinde ne kadar çok malzeme varsa o masanın sahibi,...
  2. Hakan Peker - İçin İçin Yanıyor

Hakan Peker - İçin İçin Yanıyor

için için yanıyor nota yanıyor notaları hakan peker hakan peker video facebook İçin için yanıyor yanıyor bu gönlüm Onun için arıyor arıyor bu gönlüm O bir vefasızdı o bir hayırsızdı Neden gönül arıyor Açık yeşildi gözü güneş gibiydi yüzü O çok güzeldi ama Yalancının biriydi aaa Unut onu gönlüm unut onu sende Neden niçin anıyor arıyor bu gönlüm Onun için soruyor soruyor bu gönlüm O bir...
  3. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  4. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  5. Hakan Peker - Ağladım

Hakan Peker - Ağladım

Issız kapkaranlık bir gece Ben çılgın ben sana hasret Sensizlik sarmış sinsice Ben sana deli divane Ağladım yine sana ağladım gizlice Göz yaşlarım süzüldü sessizce Bir kor ateş düştü yüreğime Şimdi baş başa bak seninle Ben suskun ben sana hasret Bir yağmur yağan sessizce Bense rüzgarın peşinde

Sayfayı Paylaş