gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Pişman Değilim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yok bir daha ne yeminlerine ne sözlerine inanmam, Zor bir daha ne gülüşlerine ne gözlerine bakamam Aaahh ahlarım hiç bitmez bu gidişle
    Gidiyor benden giden sen üzülme
    Yok olup herşey biter mi bir anda
    Acılar hep bana kalsın sen ağlama
    Ahhh biliyorum sakın susma başkası var yanında..

NAKARAT (X2)
    Acımıyorum geçen zamana
    Pişman değilim yaşadıklarıma
    Yaşamam gerekiyormuş
    Her defasında yana yana

Hakan Peker - Pişman Değilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Yalan Değil

Hakan Peker - Yalan Değil

Yalnızım yine yalnız kederim Göz yaşı nedir bilmeyenim Her zaman seni sevdim güzelim Derdime derman olmayanım Yalnızım yine yalnız bedenim Çaresiz kaldım sevdiceğim Dön geri, neler ettim ki sana Bu ömrü sensiz neyleyeyim Yaşayamam Allahım sensiz olamam Yapamam Yalan da değil hesap kitap yok bu sevgimde Yıkılmış harap kaldım kendi derdimle Bir boşluk ki dayanılmaz sorma gitsin Sarhoş hayaller...
  2. Hakan Peker - Vazgeçen Ben Değildim

Hakan Peker - Vazgeçen Ben Değildim

Bir yalan ayırdı bizi yanındaki başka biri Gözlerinden anlıyorum seviyorsun belli Ayrı kalamam ben asla yüreğim dayanmaz buna Gidersen hesap sorar yarınlarım sana Acı verir bana herşeyin sonum olur inan gidişin Bırakırsan yok olurum parçalanır bedenim Aldatılmış duygularla karmaşık oyunlarınla Sahte bir dünya kurdun şimdi sen bana Vazgeçen ah ben değildim sonuna kadarda direndim Yalan yanlış...
  3. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş