gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Seni Özlüyorum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Olmadı yine denedim senin yerin dolmadı Aşık oldum dedim ama sen gibi bakmadı Oda beni anlamıyor sever miyim gidermiyim
    Kaçıncı kez olmuyor kimse seni gibi sevmiyor

Yok böyle olmadı olmadı olamaz
    Söyle canım insan hiçmi hata yapamaz
    Dönsen kollarıma kimse beni tutamaz
    Seni özlüyorum

Hakan Peker - Seni Özlüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Bomba

Hakan Peker - Bomba

Ne yakışır yakışır böyle fettan bakışlar Vay benim vay yine şu deli halime vay Bana cefa buyurmuş yüreğimde yanışlar Kim dedi yar diye sen gibi zalime vay Uçmuş yere inmiyor hayalleri zorluyor Vay benim vay yine şu deli halime vay Ne güzelde sallıyor olan bana oluyor Kim dedi yar diye sen gibi zalime vay Bomba bomba bomba burda tam bomba bomba Yer yerinden oynuyor onun geçtiği bu yollarda...
  2. Hakan Peker - Beni Aldatma

Hakan Peker - Beni Aldatma

Beni aldatma beni kullanma Sana herşeyi bırakıp geldim Bütün aşkımla Bir gün uyanmamak için Yıllarca direndi gönlüm Sevda derdi çekenlerin Perişan halini gördüm Hiç yoktu bende korkular Sana birgün rastlayana kadar Beni böyle aşık ölesiye Daha kimse görmedi Kopmazdı bende fırtınalar Sana birgün rastlayana kadar Beni böyle tutsak ölesiye Daha kimse görmedi Beni aldatma Beni...
  3. Hakan Peker - Bağlanmam

Hakan Peker - Bağlanmam

Ara beni birşeyler yap Hadi gel bu gece Dokunma hiç tenime Gel, gel göz göze sevişelim Çıldırt beni, uğraş benle Bir kadın gibi Denedin bak olmuyor Ah eskisi gibi Bağlanmam İnanmam ben aşka Sevmek başka ah Sevişmek başka Kandırmam İnanmam ben aşka Dikkat et yavrum Benimle oynaşma Savur beni gönlümden geç Hadi gel güzelim Utanma okşa beni Gel, gel biz bize sevişelim Uçur beni hadi hadi Bir...
  4. Hakan Peker - Artık Sevmeyeceğim

Hakan Peker - Artık Sevmeyeceğim

Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Ne kadar ağlasan boş Ne kadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim Ümitlerimi kırdın Hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Şimdi sende yalnızsın Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim
  5. Hakan Peker Dünyaevine Giriyor

Hakan Peker Dünyaevine Giriyor

hakan peker hakan peker haberleri hakan peker evleniyor Yılların eskitemediği popçularımızın başında gelen Hakan Peker de bu yaz dünyaevine girmeye hazırlanıyormuş melekler :) Bir süredir birlikte olduğu Arzu hanımla evlenecek olan Hakan Peker'in evlilik haberi detayları ise şöyle; Hakan Peker nişanlısı Arzu Öztoprak ile 9 Haziran da Haliç Kongre Merkezi''nde dünyaevine girmeye...

Sayfayı Paylaş