gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Seven Gider Mi

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Zaman zaman akıl bu işte geliyor gidiyor Durum vahim gönül ne der bu işe kapılıp gidiyor Sonumu soramadım kimselere
    Soramadım danışamadım
    Çözemedin beni hissedemedin
    Yanıma yanaşamadın

Ah gider mi seven gider mi
    Birgün döner mi unutamadım
    Ah be dertli gönül bu dertli
    Neden kaderle yarışamadın

Canım çeker seni kimi zaman aman
    Tutamam uçuyor
    Başım dönüyor ah yine başa dönüyor
    Boşuna direniyor

Sonumu soramadım kimselere
    Soramadım danışamadım
    Çözemedin beni hissedemedin
    Yanıma yanışamadın

Söz: Eda Özülkü
    Müzik: Metin Özülkü

Hakan Peker - Seven Gider Mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Giderim

Zafer Peker - Giderim

sonuna geldim bitti tövbemi bozdum kaçıyorum senden uzaklara kadere kahroldum bir de hasretine çare bulamadım yüreğim karadı derdinden artık kadere kahroldum bir de hasretine çare bulamadım yüreğim karadı derdinden giderim giderim sonuna kadar bu derdini çeker giderim artık ölümü huzur sayar güler geçer yürğim boşver umuda hüzün katan bu detlerimle kendime isyan eder giderim
  2. Hakan Peker - Giderim Buradan

Hakan Peker - Giderim Buradan

Hani olamazdın başkasıyla Duyduklarım yalanmı Unutmuşsun gördüm seni Bu kadarda kolaymı Vazgeçemedim çok ağladım Bir an olsun unutamadım Seni bensiz tek başına Yapayalnız bırakamadım Sense güldün göz yaşıma Ben bu duruma alışamadım Giderim buradan aşkların sıradan Beni sen terkettin yolun açık olsun Çok sevdim ama çok sevdim Sana yemin ederim beni hak etmedin Bi tanemdim bebeğimdin...
  3. Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm Seversen elimi kolumu veririm Dönersen evimin yolunu bilirim Öpersen aşkının uğruna eririm Dön gel iki gözüm Aşkımız dile mi düştü Zamansız nazara geldi Kem gözler bizi mi gördü Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş