gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Hakan Peker severler ekran başına

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

her akşam birbirinden ünlü sanatçıların bestecilerin konuk olduğu Kenan Erçetinle Akşam Keyfi buakşamda dopdolu kaçırmayın derim benden söylemesi......
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ..
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

90’lı yıllara şarkıları ve danslarıyla damgasını vuran Türk Pop Müziği’nin vazgeçilmez ismi Hakan Peker ile güçlü oyunculuğuyla dikkat çeken Ayça İnci 11 Mart Çarşamba akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Hakan Peker şarkıları, Ayça İnci keyifli sohbeti..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu Akşam Keyfi 11 Mart Çarşamba akşamı saat 19.15’te canlı yayında Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

Hakan Peker severler ekran başına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  2. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  3. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat
  4. Yine ekran başına kilitleyecek

Yine ekran başına kilitleyecek

LOST DİZİSİNİN SENARİSTLERİ, YENİ BÖLÜMLERDE SAYILAR, ÖLÜMÜN ADADA GÖRECELİ BİR KAVRAM OLMASI GİBİ KONULARA KAFA YORACAK... Lost dizisi izleyenlerin çok iyi bildikleri 4-8-15-16-23-42 sayılarının gizemi çözülüyor mu? Dizinin senaristleri yeni bölemlerde sayılar başta olmak üzere, Jack’in ada için önemi, ölümün adada göreceli bir kavram olması, dört parmaklı heykel, Hurley’nin hayaletler...
  5. Yusuf Güney severler ekran başına

Yusuf Güney severler ekran başına

yusuf güneyin doğum tarihi yusuf güneyin röportajları güney doğum tarihi Rafet El Roman ile klipte rol alan şarkıta eşlik eden Yusuf Güney'in bir anda yıldızı parladı kamyon şoförü olan Güney yeni bir albüm çıkardı... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Rafet El Roman’la birlikte söylediği Aşk-ı Virane şarkısıyla dikkat çeken ve geçtiğimiz...

Sayfayı Paylaş