gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Unutmadım Seni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yok artık bir daha sevmek Yok artık bir daha geri dönmek Sensizlik bin defa ölmek
    Yok artık bir daha geri dönmek
    Vazgeçmek kolay değil
    Anılar silinmiyor
    Ayrılık zor zaman hesabı bilinmiyor
    Unutulmak kimin sözü
    Kimseye yakışmıyor
    Zor geliyor yokluğun
    Bırakıp gidilmiyor
    Unutmadım seni
    Unutamadım
    İçimdeki bu aşkı yok edemedim
    Sen ve ben
    Birtanem ve ben
    Ayrıldığımıza inanamadım
    Unutmadım seni
    Unutamadım
    İçimdeki bu aşkı yok edemedim
    Sen ve ben
    Birtanem neden
    Ayrıldığımıza inanamadım

söz-müzik:HAKAN PEKER __________________

Hakan Peker - Unutmadım Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Seni Unutmalı

Hakan Peker - Seni Unutmalı

Bir seyyah olsam şu alemde Bir türkü yaksam gözlerine Ne yapsam boş yere özlemle yaşanmaz Çok yıl oldu dönmedin sana umut bağlanmaz Seni unutmalı seni Seni unutmalı seni Bilmem nasıl yapmalı unutmalı seni Bak anılarım yokluyor beni Duy hissetanla yorgun kalbimi Ne yapsam boş yere özlemle yaşanmaz Çok yıl oldu dönmedin sana umut bağlanmaz Seni unutmalı seni Seni unutmalı seni Bilmem nasıl...
  2. Hakan Peker - Seni Özlüyorum

Hakan Peker - Seni Özlüyorum

Olmadı yine denedim senin yerin dolmadı Aşık oldum dedim ama sen gibi bakmadı Oda beni anlamıyor sever miyim gidermiyim Kaçıncı kez olmuyor kimse seni gibi sevmiyor Yok böyle olmadı olmadı olamaz Söyle canım insan hiçmi hata yapamaz Dönsen kollarıma kimse beni tutamaz Seni özlüyorum
  3. Hakan Peker - Farkında Mısın

Hakan Peker - Farkında Mısın

Farkında mısın bana yaptıklarının Çek git artık Bile bile, göre göre can dayanmaz Yeter artık Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler duymaz Öyle uzak durmasana, hiç bana uymaz Sanma yalnızım, sana yangınım Aldanma yalanlarıma Alt üst olmuşum, çok yorulmuşum Desem de sen inanma Arada bir arasana, kimseler...
  4. Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Hakan Peker - Akşamlar Olmadan

Neden vazgeçtik ah biz istemeden Unutmak kolay değil delice severken Git hadi git ardına bakmadan Gözlerim doldu vedalaşmadan Akşamlar olmadan Güllerim dolmadan Dönecekmisin bilmem Güllerim solmadan Gel bebeğim Seni ben bekliyorum Özlüyorum
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş