gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Vakti Geldi Ayrılığın

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Vakti geldi ayrılığın Gözlerinden anladım İçim yandı ama sustum
    Sebebini sormadım

Hayat bana hep insafsız
    Bu kaçıncı saymadım
    Aşkı tattım hep ucundan
    Geri aldı doymadım

Hangi aşkın sonu mutlu
    Mesut bitmiş duymadım
    Göze aldım ayrılığı
    Aşkla bittim durmadım

Oooo

Hakan Peker - Vakti Geldi Ayrılığın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Kolaymı Ayrılık

Zafer Peker - Kolaymı Ayrılık

Bu bir teselli ayrılık değil Gelir geçer sanma sakın Bu heves değil Bir anlık öfke Sensizlik değil Hani senin olmak varya Teseadüf değil Yapma ne olur Sensiz suskunum ah durgununm Gitme ne olur Sana vur gunum ah vurgunum Kolaymı ayrılmak canıma can olursun Aşkının esiriyim herşeyim sen olursun
  2. Hakan Peker - Öyle Gel

Hakan Peker - Öyle Gel

Sevdiğimi kimse bilmesin seni Geceyi üstüne örtte öyle gel Arkandan kapıyı sıkıca kapat Düğmeni yavaşca çözde öyle gel O güzel yüzünü saklama sakın Işığı şöyle bir yakta öyle gel Bakarsın titrerim görünce seni Yanıma yavaşca süzül öyle gel Gel gel gel gel yanıma Yavaşca süzül öyle gel Bir sır ol kimse görmesin seni Rüzgara yağmura karış öyle gel Sessizce fısılda duyarım seni Şarkıya...
  3. Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Hakan Peker - Gel Otur Şöyle

Olmaz ayrı gayrı olmaz Aşk bu tek taraflı yaşanmaz Güller boyun büker açmaz Mevsimlerden yaz Cıvıl cıvlı yürüdüğüm sokaklar Her köşede sevişen aşıklar Baktıkça beni içim yanar Anla artık yar Bir gülüşün uğruna ölünür ah yarim Sensiz yaşamaya kalmadı mecalim Gel otur şöyle yanı başıma Galnızım sensiz günlerde İki lafın belini kıralım senle Aşk hala yanarken gönülde
  4. Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm Seversen elimi kolumu veririm Dönersen evimin yolunu bilirim Öpersen aşkının uğruna eririm Dön gel iki gözüm Aşkımız dile mi düştü Zamansız nazara geldi Kem gözler bizi mi gördü Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm...
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş