gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Yalan Olur Aşklarda

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gecelerime umutlar yağdırmak varken Öfkem yutar sevinçlerimi Hecelerime seninle başlamak varken
    Hasret yakar şiirlerimi
    Son defa görsem seni sarsam son defa
    Son defa sevişsem alsam koynuma

Yalan olur aşklarda onlar günahlarda
    Böyle sürüp gitmez olmaz yasaklarla
    Yalan olur aşklarda onlar günahlarda
    Hiç düşünme olmaz olmaz yasaklarla

Hakan Peker - Yalan Olur Aşklarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Geliver Aşkım Geliver

Hakan Peker - Geliver Aşkım Geliver

Sevdim derken hergünüm ayrı geçiyor Çok içim yanıyor İçimden geldi bu akşam dolaşıyorum Halim yok ki Kimlere bu derdimi anlatayım Kıpırdıyor içim İçimden geldi bu akşam dolaşıyorum Anlamsız şarkılar dilime dolanmış Başım döner durur olan bana olur İçimde hasretin körkütük sarhoş olmuş Başım döner durur bu hesap senden sorulur Geliver aşkım geliver Geriver aşkımı geriver Nasıl anlarsan...
  2. Hakan Peker - Aşkın Kanunu

Hakan Peker - Aşkın Kanunu

hakan peker aşkın kanunu aşkın kanunu notaları hakan peker pekeraşkınkanunu Aşkın kanununu yazsam yeniden Kimi ümitleri yel alır gider Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider Boş yere bekleme geçen günleri Böyledir ne yazık ezelden beri Kimi benim gibi sever gönülden Kimi senin gibi el olur gider
  3. Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Hakan Peker - Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geldi Küllenip dize mi geldi Kötü kader bizi mi buldu Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm Seversen elimi kolumu veririm Dönersen evimin yolunu bilirim Öpersen aşkının uğruna eririm Dön gel iki gözüm Aşkımız dile mi düştü Zamansız nazara geldi Kem gözler bizi mi gördü Ah Öyle bir bağlandım ki Çaresiz katlandım ki Olmuyor dayanamam iki gözüm...
  4. Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Hakan Peker - Aşk Bana Lazım

Sen beni hic tanimiyorsun Ne asklar yasadim bir zamanlar Cok kirildim bilmiyorsun Dagittim kendimi ben buraralar Aramassam seni hic sasirma Benim sagim solum belli olmaz Yorma kendini bu saatten sonra Hic kimse beni aska inandiramaz Ben coktan beri kapadim o defteri Ask bana lazim degil artik Astim kendimi gectim o isleri Ask bu devirde güzelim yalan artik
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş