gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Peker - Zaten Sen

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dinle bugece kendini dinle Mutlu gibi görün sende Beni özlemedinmi
    Ben hala direniyorum zamana

İstemem aramam asla yeni birilerini
    Beni düşününce eğer ağlıyorsan
    Yüreğine karşı koyma

Zaten sen yine bana döneceksin
    Zatensen yine beni seveceksin
    Geçici hevesler bizi ayıramaz olmaz
    Unutamazsın yakıp yıkıp geride bırakıp

Zaten sen yine bana döneceksin
    Zaten sen yine beni seveceksin
    Seni burada bekliyorum biliyorsun
    Unutamazsın yakıp yıkıp geride bırakıp

Hakan Peker - Zaten Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Peker - Sen Yok Desen De

Hakan Peker - Sen Yok Desen De

yok asla sensiz kalamam Gelir aklıma yangın gözlerin İçimde kopan deli fırtınalar Sürükler beni sana her anımda Yok asla sensiz yapamam Sızlar kalbim durur acılarla Gözümde başla deli yağmurlar Durmak bilmez sen yoksan yanımda Sen yok desende ben vazgeçmem Çok istesemde seni silemem Sen yok desende ben vazgeçmem Çok istesemde seni silemem
  2. Hakan Peker - Sen Ne Desen Haklısın

Hakan Peker - Sen Ne Desen Haklısın

Giden gitti biten bitti Varamadım farkına Deli olmak gelirdi de Bu hiç gelmezdi aklıma Ona bir sor nasıl oldu Kaçamadım kaçmadım Enikonu esiri oldum Yakalandım ben aşkına Şanımızdan çok şey aldın Altında kalmam Oyuna getirdin yedin bitirdin Gönlümüz açıkta kaldı Altında kalmam Oyuna getirdin Yedin bitirdin Sen ne desen haklısın Lafımız olmaz Herkesten çok farklısın Şekermisin balmısın Ne...
  3. Hakan Peker - Hep Sen Varsın

Hakan Peker - Hep Sen Varsın

Anılarda hep sen varsın, şarkılarda sen Özleyip bekledim yine, gecelerde sen varsın Şimdi nerdesin kim bilir Belkide mutlusun sen Bense yalnız çaresiz Tek ümidim sen varsın Hep sen varsın gözlerimde Hep sen varsın sözlerimde Şu kalbimde ta derinde Parça parça sen varsın Düşlerimde hep sen varsın, hayalimde sen Gezdiğim yolların yine, izlerinde...
  4. Hakan Peker - Aldırma Sen Bana

Hakan Peker - Aldırma Sen Bana

Bu aşk imkansız aşklardan biri Neden aldattık kendimizi Kimbilir belki birgün herşey değişir O zaman döner gelirsin Ama şimdi gitmelisin Bu aşk zamansız aşklardan biri Bu aşk tüketti yordu beni Kimbilir belki birgün herşey değişir O zaman döner gelirsin Aldırma sen bana ben hep üzülürüm Bilirsin beni kötü hissetme kendini Aldırma Aldırma sen bana vedalar dokunur Bilirsin beni suçu hissetme...
  5. Hakan Peker - Ah Hayat

Hakan Peker - Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufuklara Yolum düştü senle Beyaz umutlara Neler oldu bana Neler oldu bilmem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim ben Neler oldu bana Neler oldu bilmem Derinden bir yerden Yangınlar aldım ben Ah hayat ne hayat Sanki aşk kabahat Sevdim içim rahat Senle başka hayat

Sayfayı Paylaş