gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hakan Şükür jübile yapacakmı ? Yapacaksa ne zaman?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bildiğim kadarıyla Hakan Şükür jübilesini yapmadı.Acaba yapacakmı? Yapacaksa ne zaman yapacak?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Uzun yıllar Galatasaray'a yaptığı hizmetin yanında Milli takımda da formamızı başarıyla taşıyan Hakan Şükür bilindiği gibi futbolu bırakırken jübile yapmamıştı.
    Bu konu uzun yıllardır spor basınında hep gündeme getiriliyordu. Kendisi de jübile yapmak isteyen Hakan Şükür, Galatsaraydan ayrılış şeklini her zaman üzücü olarak nitelendiriyordu. Bunun acısını içinde hisseden Şükür, dünya karmasıyla bir jübile yapacağını açıkladı. Geliri bağışlanacak olan jübile maçının tarihi ise henüz belli değil.

Hakan Şükür jübile yapacakmı ? Yapacaksa ne zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jübile

jübile

jübile Alın teri ve emeğin, azim ve iradenin taçlanmasına, pratikten teoriye dönmeye ve böyle hizmet etmeye delalet eder.Kişinin yabancı çevreye gireceğine işaret eder.Rüyada jübile görmek hediye ile yorumlanir. Rü-yada çocugunuzun bir jübilede bulunup konustugunu görmek onun hayatta büyük bir gelecege sahip olacagina, oglunuz konu-surken, sizin ve orada bulunanlarin alkislamasini görmek,...
  2. Kuzey Güney ne zaman final yapacak acaba ?

Kuzey Güney ne zaman final yapacak acaba ?

Kızlar Kuzey Güneyin hem sonunu merak ediyorum hem de bitmesini istemiyorum ama mecbur birgün bitecek tabi.Peki finali ne zaman olacak bilen duyan varmı ?
  3. Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl severler :D Acaba bu dizi ne zaman bitecek?Hem bitmesini istiyorum merak ediyorum hem de bitmesin diyorum :D
  4. Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Final Yapacak?

Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Final Yapacak?

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl final, muhteşem yüzyıl final tarihi Sevgili melekler, ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin ne zaman final yapacağı merak konusu. Posta yazarı Mesut Yar, Muhteşem Yüzyıl'ın final tarihi ile ilgili olarak köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı... “Muhteşem Yüzyıl” (Star TV) için erken final...
  5. Merhamet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Merhamet Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

merhamet dizisi, merhamet dizisi finali, merhamet dizisi ne zaman bitiyor Sevgili melekler, Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Merhamet Mart ayında ekranlara veda ediyor. Başrollerinde Özgü Namal, Burçin Terzioğlu, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı dizisi 'Merhamet, 2013'ün Şubat ayında yayın hayatına başlamıştı. Dizi 12 Mart Çarşamba akşamı yayınlacak olan 44....

Sayfayı Paylaş