gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Asrı gurbet harab etti köyümü Bülbül gitti baykuş konmuş Gel hele gel hele
    Ben agayım ben paşayım diyenler
    Kapıları kilitlemişler
    Gel hele gel hele karagözlüm
    Gel hele de dudu dillim gel hele

Bir ev burda bir ev karşıda kalmış
    Hele bakın bizim eve ne olmuş
    Kırk senelik ağaç kurumuş kalmış
    Bizim köy yanınmıyor
    Gel hele gel hele gel hele
    Ceylanalra su vermeyen pınarın
    Taşlarına baykuş konmuş
    Gel hele gel hele karagözlüm
    Gel hele de dudu dillim gel hele

Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Zamanı Geldi

Hakan Taşıyan - Zamanı Geldi

Zamanı geldi karar ver Çok geç olmadan karar ver Ya bitir bu aşkı ya yürüt Karar ver karar ver Seni ne çok sevdim sen biliyorsun Kalbim senindir ne bekliyorsun Seni seviyorum anlamıyorsun Karar ver karar ver zamanı geldi Kalbim sevdi seni mutluluk bekler Bir insan severse başka ne ister Ne olur karar ver artık yeter Kara ver karar ver Zamanı geldi..
  2. Hakan Taşıyan - Hasret Bana

Hakan Taşıyan - Hasret Bana

Çok şey geldi şu başıma Dost çıkmadı hiç karşıma Pişman oldum doğduğuma Hasret bana dertler Şansım gülmez yüzüm gülmez Dertlerime derman gelmez Mutluluk hiç beni bilmez Hasret bana dertler bana Eller aldı muradımı Mutlulukdan aşktan yana Benim kalbim hala sana Hasret bana dertler bana Şansım gülmez yüzüm gülmez Dertlerime derman gelmez Mutluluk hiç beni bilmez Hasret bana dertler bana
  3. Hakan Taşıyan - Doktor

Hakan Taşıyan - Doktor

hakan taşıyan doktor nota doktor nota notaları hakan taşıyan notaları Çaresiz derdimin sebebi belli Dermanı yaramda arama doktor Şifa bulmaz gönlüm senin elinden Boşuna benimle uğraşma doktor Aşk yarasıdır bu ilaç kapatmaz Verdiğin teselli beni avutmaz Dermanı yardadır sende bulunmaz Boşuna benimle uğraşma doktor Dokunma, dokunma... Benim Gönül Yarama Dokunma Doktor... Bedenimde değil...
  4. Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

hakan taşıyan efkarlıyam hakan taşıyan gamlıyam efkarlıyam gamlıyam ahu gözlüm yine senden ayrıyam Ahu gözlüm yine senden ayrıyam Başım taştan taşa vurup ağlıyam Dertli başa gelen hasret çekilir vay vay Yine her gün efkarlıyam gamlıyam vay vay Yine bugün efkarlıyam gamlıyam vay vay Felek koymaz gidip yari arıyam Gelen geçen yolculardan soruyam Ne belalı başım varmış gurbette vay vay Yine...
  5. Hakan Taşıyan - Ağlama

Hakan Taşıyan - Ağlama

özledim diyorsun yazdığın mektubunda üşüdüm diyorsun bu hasret yağmuruda göz yaşının izi yazdığın her satırda diyorsinki yangın var hasret dolu bağrımda *************************************** göz yaşının izi yazdığın her satırda diyorsinki yangın var hasret dolu bağrımda *************************************** ağlama sus ağlama ağlamam dayanamam ağlama sus ağlama kahrolur yaşayam ağlama sus...

Sayfayı Paylaş