gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Taşıyan - Davacıyım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan taşıyan tanrım bu kulundan davacıyım ben Kalmadi GÖnlÜmde Tas ÜstÜnde Tas Toz Duman Olmusum Yikilmisim Ben
    Girde Bak GÖnlÜme Sanki Bir Savas
    Tanrim Bu Kulundan Davaciyim Ben

Ben BÖyle Aglarken O Simdi Mutlu
    Ben Yapayalnizken O Sevda Dolu
    Delice Sevmenin Bedeli Bumu

Baharda Ciceksiz Biraktin Beni
    Yagmurda Kurutup Sararttin Beni
    Cezasiz Birakma BÖyle Zalimi

Hakan Taşıyan - Davacıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Vurun

Hakan Taşıyan - Vurun

Vurun vurun beni öldürün Zaten yaşamıyorum onsuz yapamıyorum vurun Ölümdende beter inan sensiz olmak daha acı Dayanılmaz hasretinden ecel bile daha tatlı Hayal ederim bakıp maziye Dalıp giderim her an mutlu günlere Ağlarııım Yanarıım Çekilmeyen dertlerime Dağlar kadar hasretime Hiç gülmeyen bu kaderime Ağlarııım Yanarııım İnan benim tek aşkımsın öncesi yok sonrası yok Eğer sensiz...
  2. Hakan Taşıyan - Nidem

Hakan Taşıyan - Nidem

hakan taşıyan nidem sözleri hakan taşıyan nidem şarkı sözü sözleri ayrılıgın sözünü nerden çıkardın bir değil bin defa canımı aldın bu beden sensiz yaşarmı sandın hata yaptın sevgilim burda yanıldın sende kaldı hayallerim sende kaldı hefeslerim sende kaldı dileklerim nidem nidem nidem nidem nasıl edem nere gidem öksüz kaldım ben ne edem (2)
  3. Hakan Taşıyan - Hazin Geliyor

Hakan Taşıyan - Hazin Geliyor

hakan taşıyan hazim geliyor hazim geliyor hakan taşıyan taşiyan geliyo Nakarat] x 2 Hazin geliyor, hazin geliyor Geceler ömrümden, sevinçler derdimden Yaşamak ölmekten hazin geliyor Kadehler açıyor dostlara Kimse dinlemiyor sarhoş dramım Şarkılar deşiyor gönül yaramı Her telden başka hüzün geliyor [Nakarat] x 2 [Nakarat] x 2 Vicdanım elvermez şeytana uysam Ağlarsın kıyamam canıma kıysam Ne...
  4. Hakan Taşıyan - Gelme

Hakan Taşıyan - Gelme

Verme,bana bir teselli bile verme, Gelme benim imdadıma bile gelme, Gelmee hal-i perişanım sen görmee Bahar olsan gelme nisan istemem, Hasretinle harap olsam pes demem, Gölge etme başka insan istemem, Ne gönlüme ne sana diz çökerim, Seni çekmem her cefayı çekerim, Hançer olsan yüreğimden sökerim, Gelme gelme ,gelmee istemem. Verme,bana bir teselli bile verme, Gelme benim imdadıma bile...
  5. Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Asrı gurbet harab etti köyümü Bülbül gitti baykuş konmuş Gel hele gel hele Ben agayım ben paşayım diyenler Kapıları kilitlemişler Gel hele gel hele karagözlüm Gel hele de dudu dillim gel hele Bir ev burda bir ev karşıda kalmış Hele bakın bizim eve ne olmuş Kırk senelik ağaç kurumuş kalmış Bizim köy yanınmıyor Gel hele gel hele gel hele Ceylanalra su vermeyen pınarın Taşlarına baykuş konmuş...

Sayfayı Paylaş