gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Taşıyan - Gözün Sevem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan taşıyan hayatıma kastın mı var saçlarıma karmı yağsın hayatıma kastınmı var kastın mı hakan taşıyan saçlarıma kar yağsın Haydi durma git diyorsun Söyle bana nere gidem?
    Sevdiğimi biliyorsun
    Yapma böyle Gözün sevem.
    Kimsem yokki biliyorsun
    Yapma böyle Gözün sevem.

Tutunacak dalımmı var
    Sığınacak kapımmı var?
    Hayatıma kastınmı var?
    Yapma böyle Gözün sevem.
    Hayatıma Kastınmı var
    Yapma böyle Gözün sevem.

Saçlarıma karmı yağsın
    Çektiklerim karmı kalsın?
    Saçlarıma karmı yağsın?
    Çektiklerim karmı kalsın?
    Kimsem yokki yaram sarsın
    Yapma böyle Gözün sevem
    Kimsem yokki yara sarsın
    Yapma böyle Gözün sevem

Tutunacak dalımmı var
    Sığınacak kapımmı var
    Tutunacak dalımmı var
    Sığınacak kapımmı var
    Hayatıma kastınmı var
    Yapma böyle gözün sevem
    Hayatıma kastınmı var
    Yapma böyle Gözün sevem

Hakan Taşıyan - Gözün Sevem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Utan

Hakan Taşıyan - Utan

hakan taşıyan nerde hakan taşıyan resmi sitesi web sitesi resmi web nerede Utan utan verdiğin o sözlerden Ettiğin yeminlerden utan utan Utan utan nerde büyük aşkımız Hani mutlu dünyamız utan utan Artık arama beni çekil git hayatımdan Ne ara ne sor beni Eğer biraz insansan utan Utan utan insanlığından utan Acılar hasretler bu aşkta bana kalan Verdiğin o sözlerden ettiğin yeminlerden utan...
  2. Hakan Taşıyan - Nasıl Yıkılmam

Hakan Taşıyan - Nasıl Yıkılmam

Yıkılmaz sandılar şu bedenimi Taştanmı yarattın yaradan beni Kader düşman etti sevdiklerimi Ben böyle kaderle nasıl yıkılmam Her yüzüme gülen dost yalancıymış En yakınım bile bir yabancıymış Onlar hep misafir gönlüm hancıymış Ben böyle kaderle nasıl yıkılmam Vurup düşürdüler beni dertlere Kıydılar ömrüme inan boş yere Gül sanıp kanmışım ben dikenlere Ben böyle kaderle nasıl yıkılmam Her...
  3. Hakan Taşıyan - Hasret Bana

Hakan Taşıyan - Hasret Bana

Çok şey geldi şu başıma Dost çıkmadı hiç karşıma Pişman oldum doğduğuma Hasret bana dertler Şansım gülmez yüzüm gülmez Dertlerime derman gelmez Mutluluk hiç beni bilmez Hasret bana dertler bana Eller aldı muradımı Mutlulukdan aşktan yana Benim kalbim hala sana Hasret bana dertler bana Şansım gülmez yüzüm gülmez Dertlerime derman gelmez Mutluluk hiç beni bilmez Hasret bana dertler bana
  4. Hakan Taşıyan - Doktor

Hakan Taşıyan - Doktor

hakan taşıyan doktor nota doktor nota notaları hakan taşıyan notaları Çaresiz derdimin sebebi belli Dermanı yaramda arama doktor Şifa bulmaz gönlüm senin elinden Boşuna benimle uğraşma doktor Aşk yarasıdır bu ilaç kapatmaz Verdiğin teselli beni avutmaz Dermanı yardadır sende bulunmaz Boşuna benimle uğraşma doktor Dokunma, dokunma... Benim Gönül Yarama Dokunma Doktor... Bedenimde değil...
  5. Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

Hakan Taşıyan - Ahu Gözlüm

hakan taşıyan efkarlıyam hakan taşıyan gamlıyam efkarlıyam gamlıyam ahu gözlüm yine senden ayrıyam Ahu gözlüm yine senden ayrıyam Başım taştan taşa vurup ağlıyam Dertli başa gelen hasret çekilir vay vay Yine her gün efkarlıyam gamlıyam vay vay Yine bugün efkarlıyam gamlıyam vay vay Felek koymaz gidip yari arıyam Gelen geçen yolculardan soruyam Ne belalı başım varmış gurbette vay vay Yine...

Sayfayı Paylaş