gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Taşıyan - Hazin Geliyor

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan taşıyan hazim geliyor hazim geliyor hakan taşıyan taşiyan geliyo Nakarat] x 2 Hazin geliyor, hazin geliyor
    Geceler ömrümden, sevinçler derdimden
    Yaşamak ölmekten hazin geliyor

Kadehler açıyor dostlara
    Kimse dinlemiyor sarhoş dramım
    Şarkılar deşiyor gönül yaramı
    Her telden başka hüzün geliyor

[Nakarat] x 2

[Nakarat] x 2

Vicdanım elvermez şeytana uysam
    Ağlarsın kıyamam canıma kıysam
    Ne zaman bir tren çığlığı duysam
    İçime elveda sızın geliyor

[Nakarat] x 2

Duymuyor ahımı anlamıyor dilimi
    Hançeri bağrımdan çekmiyor katil
    Zalim hasretinden ne bir gün tatil
    Ne de bir gecelik hazin geliyor

Bir değil bin fırsat gelse elime
    Seni tenkit etmek dilime
    Şu anda aklıma iki kelime
    Sensiz yaşayamam

Hakan Taşıyan - Hazin Geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Vurun

Hakan Taşıyan - Vurun

Vurun vurun beni öldürün Zaten yaşamıyorum onsuz yapamıyorum vurun Ölümdende beter inan sensiz olmak daha acı Dayanılmaz hasretinden ecel bile daha tatlı Hayal ederim bakıp maziye Dalıp giderim her an mutlu günlere Ağlarııım Yanarıım Çekilmeyen dertlerime Dağlar kadar hasretime Hiç gülmeyen bu kaderime Ağlarııım Yanarııım İnan benim tek aşkımsın öncesi yok sonrası yok Eğer sensiz...
  2. Hakan Taşıyan - Nidem

Hakan Taşıyan - Nidem

hakan taşıyan nidem sözleri hakan taşıyan nidem şarkı sözü sözleri ayrılıgın sözünü nerden çıkardın bir değil bin defa canımı aldın bu beden sensiz yaşarmı sandın hata yaptın sevgilim burda yanıldın sende kaldı hayallerim sende kaldı hefeslerim sende kaldı dileklerim nidem nidem nidem nidem nasıl edem nere gidem öksüz kaldım ben ne edem (2)
  3. Hakan Taşıyan - Gelme

Hakan Taşıyan - Gelme

Verme,bana bir teselli bile verme, Gelme benim imdadıma bile gelme, Gelmee hal-i perişanım sen görmee Bahar olsan gelme nisan istemem, Hasretinle harap olsam pes demem, Gölge etme başka insan istemem, Ne gönlüme ne sana diz çökerim, Seni çekmem her cefayı çekerim, Hançer olsan yüreğimden sökerim, Gelme gelme ,gelmee istemem. Verme,bana bir teselli bile verme, Gelme benim imdadıma bile...
  4. Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Asrı gurbet harab etti köyümü Bülbül gitti baykuş konmuş Gel hele gel hele Ben agayım ben paşayım diyenler Kapıları kilitlemişler Gel hele gel hele karagözlüm Gel hele de dudu dillim gel hele Bir ev burda bir ev karşıda kalmış Hele bakın bizim eve ne olmuş Kırk senelik ağaç kurumuş kalmış Bizim köy yanınmıyor Gel hele gel hele gel hele Ceylanalra su vermeyen pınarın Taşlarına baykuş konmuş...
  5. Hakan Taşıyan - Ağlama

Hakan Taşıyan - Ağlama

özledim diyorsun yazdığın mektubunda üşüdüm diyorsun bu hasret yağmuruda göz yaşının izi yazdığın her satırda diyorsinki yangın var hasret dolu bağrımda *************************************** göz yaşının izi yazdığın her satırda diyorsinki yangın var hasret dolu bağrımda *************************************** ağlama sus ağlama ağlamam dayanamam ağlama sus ağlama kahrolur yaşayam ağlama sus...

Sayfayı Paylaş