gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Taşıyan - Mor Hicranlar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan taşıyan mor hicranlar hakan tasıyan mor hıcranlar Bir sarı rüzgar eser Bu sevda nasıl dayansın
    Yerde solmuş çiçekler
    Bu yürek nasıl dayansın
    Bu dünya çekilmez düşlerim paramparça

Mor hicranlar vurmuş gönül yarasına
    Sevgi tutsak olmuş kapı arkasına
    Deste deste güller harcadım şu fani dünyaya
    Ne anladım ne anladın çözemezsin yar

Bir garip hal var yarda
    Bu gözler nasıl aldansın
    Ruhum derin yaslarda
    Bu yürek kime sarılsın
    Bu dünya çekilmez düşlerim paramparça

Hakan Taşıyan - Mor Hicranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Vazgeçeceğim

Hakan Taşıyan - Vazgeçeceğim

Denizler çöl dağlar ova olunca Mevsimler değişip zaman durunca Şaşırıp batıdan güneş doğunca O zaman sevdandan vazgeçeceğim Şaşırıp batıdan güneş doğunca O zaman aşkından vazgeçeceğim Bu dünya tersine birgün dönerse Küçücük karınca fili yenerse Ne zaman ateşte yangın sönerse O zaman aşkından vazgeçeceğim O zaman sevdandan vazgeçeceğim Ne zaman olursa gündüzler gece Ne zaman biterse dillerde...
  2. Hakan Taşıyan - Kalemin Kırıldı

Hakan Taşıyan - Kalemin Kırıldı

Azmı çekti gönlüm senin elinden Adımı kalbinden sil bundan sonra Görmesin gözlerim çıkma karşıma Kalemin kırıldı bil bundan sonra Durma git buralar ikimize dar Bir ömür sürecek savaşımız var Kalleşçe sırtımdan vurup giden yar Kalemin kırıldı bil bundan sonra Sönmez ateşlere düştüm yanarım Kapanmaz yarayım hergün kanarım Birgün hesabını elbet sorarım Kalemin kırıldı bil bundan sonra Durma...
  3. Hakan Taşıyan - Güz Gülleri

Hakan Taşıyan - Güz Gülleri

İnanki ağlamadım Hüzünlüyüm sadece Gözlerimdeki nemler çığ gibi Yağar böyle her gece Güz gülleri gibiyim Hiç bahar yaşamadım Ya sevmeyi bilmedim yıllarca Ya sevince geç kaldım Şimdi delicesine Sevmek istesem bile Sonbahar sisi çökmüş üstüme Sevincim buruk yine Güz gülleri gibiyim Hiç bahar yaşamadım Ya sevmeyi bilmedim yıllarca Ya sevince geç kaldım
  4. Hakan Taşıyan - Davacıyım

Hakan Taşıyan - Davacıyım

hakan taşıyan tanrım bu kulundan davacıyım ben Kalmadi GÖnlÜmde Tas ÜstÜnde Tas Toz Duman Olmusum Yikilmisim Ben Girde Bak GÖnlÜme Sanki Bir Savas Tanrim Bu Kulundan Davaciyim Ben Ben BÖyle Aglarken O Simdi Mutlu Ben Yapayalnizken O Sevda Dolu Delice Sevmenin Bedeli Bumu Tanrim Bu Kulundan Davaciyim Ben Baharda Ciceksiz Biraktin Beni Yagmurda Kurutup Sararttin Beni Cezasiz Birakma BÖyle...
  5. Hakan Taşıyan - Ağlama Dayanamam

Hakan Taşıyan - Ağlama Dayanamam

ağlama sus ağlama hakan taşıyan sus Özledim diyorsun yazdığım mektubumunda Üşüyorum diyorsun bu hasret yağmuruna Göz yaşının izini yazdığın her satırda Diyorsun ki yangın var hasret dolu bağrım Göz yaşının izini yazdığın her satırda Diyorsun ki yangın var hasret dolu bağrımda Ağlama sus ağlama Ağlama dayanamam Ağlama sus ağlama Kahr olur yaşayamam Ağlama sus ağlama Ağlama dayanamam Ağlama...

Sayfayı Paylaş