gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hakan Taşıyan - Nidem

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hakan taşıyan nidem sözleri hakan taşıyan nidem şarkı sözü sözleri ayrılıgın sözünü nerden çıkardın bir değil bin defa canımı aldın
    bu beden sensiz yaşarmı sandın
    hata yaptın sevgilim burda yanıldın
    sende kaldı hayallerim
    sende kaldı hefeslerim
    sende kaldı dileklerim
    nidem nidem nidem nidem
    nasıl edem nere gidem
    öksüz kaldım ben ne edem (2)

Hakan Taşıyan - Nidem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Vurun

Hakan Taşıyan - Vurun

Vurun vurun beni öldürün Zaten yaşamıyorum onsuz yapamıyorum vurun Ölümdende beter inan sensiz olmak daha acı Dayanılmaz hasretinden ecel bile daha tatlı Hayal ederim bakıp maziye Dalıp giderim her an mutlu günlere Ağlarııım Yanarıım Çekilmeyen dertlerime Dağlar kadar hasretime Hiç gülmeyen bu kaderime Ağlarııım Yanarııım İnan benim tek aşkımsın öncesi yok sonrası yok Eğer sensiz...
  2. Hakan Taşıyan - Hazin Geliyor

Hakan Taşıyan - Hazin Geliyor

hakan taşıyan hazim geliyor hazim geliyor hakan taşıyan taşiyan geliyo Nakarat] x 2 Hazin geliyor, hazin geliyor Geceler ömrümden, sevinçler derdimden Yaşamak ölmekten hazin geliyor Kadehler açıyor dostlara Kimse dinlemiyor sarhoş dramım Şarkılar deşiyor gönül yaramı Her telden başka hüzün geliyor [Nakarat] x 2 [Nakarat] x 2 Vicdanım elvermez şeytana uysam Ağlarsın kıyamam canıma kıysam Ne...
  3. Hakan Taşıyan - Gelme

Hakan Taşıyan - Gelme

Verme,bana bir teselli bile verme, Gelme benim imdadıma bile gelme, Gelmee hal-i perişanım sen görmee Bahar olsan gelme nisan istemem, Hasretinle harap olsam pes demem, Gölge etme başka insan istemem, Ne gönlüme ne sana diz çökerim, Seni çekmem her cefayı çekerim, Hançer olsan yüreğimden sökerim, Gelme gelme ,gelmee istemem. Verme,bana bir teselli bile verme, Gelme benim imdadıma bile...
  4. Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Hakan Taşıyan - Asrı Gurbet

Asrı gurbet harab etti köyümü Bülbül gitti baykuş konmuş Gel hele gel hele Ben agayım ben paşayım diyenler Kapıları kilitlemişler Gel hele gel hele karagözlüm Gel hele de dudu dillim gel hele Bir ev burda bir ev karşıda kalmış Hele bakın bizim eve ne olmuş Kırk senelik ağaç kurumuş kalmış Bizim köy yanınmıyor Gel hele gel hele gel hele Ceylanalra su vermeyen pınarın Taşlarına baykuş konmuş...
  5. Hakan Taşıyan - Ağlama

Hakan Taşıyan - Ağlama

özledim diyorsun yazdığın mektubunda üşüdüm diyorsun bu hasret yağmuruda göz yaşının izi yazdığın her satırda diyorsinki yangın var hasret dolu bağrımda *************************************** göz yaşının izi yazdığın her satırda diyorsinki yangın var hasret dolu bağrımda *************************************** ağlama sus ağlama ağlamam dayanamam ağlama sus ağlama kahrolur yaşayam ağlama sus...

Sayfayı Paylaş