gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hakan Tuncbilek--Bu nasil veda

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

İnanmak, inanmak istiyorum sana Anlatsana her şeyi baştan bir daha "Çok sevsen de gitmelisin", öylemi?
    Bence sen yalancının birisin

Söylesene Seda,
    Bu nasıl, bu nasıl veda,
    Bu nasıl yalan,
    Sen kaçıncı yalancı ömrümden çalan?

İnanmak, inanmak istiyordum sana..

Söz-Müzik: Hakan Tunçbilek
    Düzenleme: Ceyhun Çelikten

Hakan Tuncbilek--Bu nasil veda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Veda

Veda

Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Rüyada birisiyle vedalaşan, gerçekten birilerinden ayrılır. Vedalaşırken ağlamak kötü olayların sona erdiğini bildirir. Veda rüyaları aynen çıkar. Vedalaşırken gözyaşı dökmek ise çok iyidir.Rüyasında biriyle vedalaşan, gerçekten ayrılır. Vedalaşırken gözyaşı döktüğünü gören,...
  2. Hakan Peker - Veda Busesi

Hakan Peker - Veda Busesi

Hani o birakip giderken seni Bu oksuz tavrini takmayacaktin Alnina koyarken veda busesi Yuzume bu turlu bakmayacaktin Gelsede en aci sozler dilime Ucacak sanirim bir kac kelime Bir alev halinde dustum elime Hani ey gozyasim akmayacaktin Hani ey gozyasim akmayacaktin
  3. Hakan

Hakan

Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan. *Osmanlı padişahlarına verilen unvan.
  4. Vedalar....

Vedalar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş