gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hakan Ural eşi ve çocuklarıyla gecelerde

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hakan ural, eşi, ezgi, kızı, oğlu, melisa, engincan, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

Sibel Can'la evliliğinden olan kızı Melisa ve oğlu Engincan'la ve eşi Ezgi Hanım'la Bebek'te objektiflere yakalanan Hakan Ural, mutlu aile tablosundan oldukça memnundu.

Aile hep birlikte akşam yemeği yedi ve gece boyunca eğlendi Melek'lerim:)

Hakan Ural eşi ve çocuklarıyla gecelerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Hain Geceler

Hakan Altun - Hain Geceler

Geceler düşmandır bundan sonra bana Yaşamak artık haram sensiz İstanbul'da Hayaller kurardık günlerce başbaşa Seni alıp götürdüler kaldım bir başıma Kadehlerde mutluluğu aradım günlerce Tek dostum meyler oldu sensiz gecelerde Düşenin dostu olmaz derlerdi inanmazdım Senden başka kimseyi yar sayamadım Derdime derman meyler Dilim ismin heceler Seni benden aldılar Hain geceler Güneşin doğduğu...
  2. Çocuğunuz ve Eşinizle İlişkinizi Birbirine Karıştırmayın

Çocuğunuz ve Eşinizle İlişkinizi Birbirine Karıştırmayın

Çocuğunuz ve Eşinizle İlişkinizi Birbirine Karıştırmayın Bir çiftin çocuklarına verebilecekleri en iyi eğitim, özellikle de okul öncesi dönemde eşlerin birbirleriyle olan ilişkileri yoluyla olacaktır. Eşlerin birbirleriyle kurdukları ilişkinin dengeli bir ilişki olması, hoşgörü, saygı ve sevginin olduğu bir ortamın olması çocuğun gelişiminde son derece önemli olacaktır. Çocuğunuzla ve...
  3. Hakan ural eski eşi sibel can ile babasının kavgasını değerlendirdi

Hakan ural eski eşi sibel can ile babasının kavgasını değerlendirdi

sibel can hakan ural hakan ural babası hayatı hayati uralın yeni eşi 'TEK ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARIM' HAKAN URAL, ESKİ EŞİ SİBEL CAN İLE BABASININ KAVGASINI DEĞERLENDİRDİ. Selçuk Ural, katıldığı bir canlı yayında oğlu Hakan Ural'ın eski eşi Sibel Can'a şok suçlamalarda bulunmuş, 'Sibel, oğlumun hayatını kararttı' demişti. Eski eşi ve babası arasındaki kavgayı bugüne dek hep dışarıdan izleyen...
  4. Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

Akşam Keyfinde buakşam Hakan Ural ve Aslı Zen var

aslızen kimdir aslı zen kimdir hakan ural hakan ural kaç yaşında aslı bu akşam ile ilgili bütün haberler burada....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Uzun süren ekran sessizliğini İpsiz Recep dizisiyle bozan Hakan Ural ile şarkıcı Aslı Zen 23 Mart Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Hakan Ural’ın renkli sohbeti, Aslı...
  5. Kanuni Sultan Süleyman'ın eşleri ve Çocukları

Kanuni Sultan Süleyman'ın eşleri ve Çocukları

sultan süleymanın eşleri kanuninin eşleri sultan süleyman ın eşlerinin isimleri süleyman kanuni süleymanın kimlerdir Kanuni Sultan Süleyman'ın yaşadığı zaman boyunca eşleri ve olan çocukları hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri aktarıyorum. Hürrem Haseki Sultan Şehzade Mehmed, Cihangir, Mihrimah Sultan ve II. Selim'in annesi Mahidevran Sultan Abd’ullah kızı ve Şehzade Mustafa’nın...

Sayfayı Paylaş