gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hakan Yakın Katara yolcusu

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

İsviçre Milli Futbol Takımı'nın Türk asıllı futbolcusu Hakan Yakın'ın kulübü BSC Young Boys, oyuncunun Katar'ın Al-Gharafa takımına katılmasına izin verdi.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) internet sitesinde yer alan haberde, 31 yaşındaki orta saha oyuncusunun, önümüzdeki günlerde Katar kulübüne katılacağı bildirildi.

Transferin, iki kulübün karşılıklı rızasıyla gerçekleştiği belirtilen haberde, Yakın'ın, formaliteler biter bitmez 2 yıllık sözleşmeye imza atacağı ifade edildi.

İsviçre Milli Takımı'nda çıktığı 69 maçta 18 gol kaydeden Yakın, bu gollerden 3'ünü 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda attı.

Haberde, milli takımın yeni teknik direktörü Ottmar Hitzfeld'in, ''Hakan, üst düzey futbol oynamaya devam ederse, milli takım kapıları ona kapanmaz'' sözleri de yer aldı.

Yakın, İsviçre kulübünde 3 sezonda oynadığı 83 lig maçında, rakiplerinin ağlarını 40 kez havalandırdı.

haber7.com

Hakan Yakın Katara yolcusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katar

Katar

Katar Coğrafi Verileri Konum: Orta Doğu, Basra Körfezi kıyısında yarımada, Suudi Arabistan sınırında yer alır. Coğrafi konumu: 25 30 Kuzey enlemi, 51 15 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Orta Doğu Yüzölçümü: 11,437 km² Sınırları: toplam: 60 km sınır komşuları: Suudi Arabistan 60 km Sahil şeridi: 563 km İklimi: Çöl iklimi Arazi yapısı: Daha fazla düzlükler ve kumla çakıllardan oluşan çöller...
  2. Hakan Peker - Yak Beni

Hakan Peker - Yak Beni

hadi gel bu akşam da yaaak yaaak yaaak beni ateşlere aaat aaat aaat beni ben seninle var olurum yeni baştan yarat beni
  3. Erdoğan G-20 yolcusu

Erdoğan G-20 yolcusu

Başbakan Erdoğan, 1-2 Nisan 2009 tarihlerinde Londra'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'ne katılacak. Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın, 1-2 Nisan 2009 tarihlerinde Londra'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'ne katılmak için 1 Nisan 2009 tarihinde Türkiye'den ayrılacağı ve 3 Nisan günü yurda döneceği bildirildi. G-20 toplantısının, 15 Kasım...
  4. koridora nasıl canlılık katarız?

koridora nasıl canlılık katarız?

koridor dekorasyonu koridor halıları halısı aynaları halı modelleri evinde girişte düz uzun koridorları olanlar için bu durum genelde sıkıcıdır işe yaramaz geçişi saglayan bir bölüm olarak görülür genelde öyledirde ama yine bu alanı canlandırmak bizim elimizde ne kadar güzelleştirirsek o kadar sıkıcı havayı atmış oluruz degil mi? bakalım neler yapabiliriz... Evimizde veya işyerlerinde,...
  5. Badem Yağı Güzelliğinize Güzellik Katar

Badem Yağı Güzelliğinize Güzellik Katar

badem yağı, badem yağının faydaları, badem yağının yararları Sevgili melekler, güzelliğinize güzellik katacak badem yağının sağlığınız açısından müthi,ş faydaları olduğunu biliyor muydunuz? Saç dökülmesinden tırnak bakımına, cilt tahrişlerinden iltihaplara kadar okuyun ve öğrenin, badem yağının ne gibi faydaları varmış... İşte badem yağının faydaları: Cildi yumuşatır ve besler Akne...

Sayfayı Paylaş