gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hakan Yıldırım 2010 Kreasyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

hakan yıldırım elbiseleri hakan yıldırım hakkında kıyafetleri 2010 elbise
    Hakan Yıldırım koleksiyonu şimdiye kadar gördüğümüz koelksiyonlardan biraz farklı. Çünkü siyah ağırlıklı değil hatta içinde hiç siyah kıyafet yok. Tamamen renkli kıyafetler üzerinde çalışılmış harika tasarımlar var. Belki günlük hayatta giyilmeyen kıyafatler ama gerçekten göz alıcı ve ustalıkla tasarlandıklarını bakınca hemen anlayacaksınız meleklerim.
    Hakan Yıldırım 2010 koleksiyonunu sizlere sunuyorum. Bakalım görüşleriniz ne olacak :tik:

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Elbiselerin hepsi birbirnden güzel ve hos, paylasim icin tskler.

suna dikkat cekmek isterim: koleksyon hazirlayan Modacilar cikardiklari Mankenlere dikkat etsinler asagidaki resimdeki gibi bir deri bir kemik kalmis kizlari kullandikca Halkdaki tüm genclere yanlis örnek olunuyor bu yüzden Bulemi ve Anorexia gibi hastaliklar artiyor.

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumun için teşekkürler.
    Canım doğru haklısın. Ama ben de aynı bu manken gibi zayıfım. Yediklerime dikkat ediyorum ama her türlü besinimi de alıyorum ama ben de hiçbir zaman böyle hastalıklar çıkmadı. Önemli olan dengesini kurman. Yani çok afedersiniz kusma gibi şeyler yapıyorlar zorla. Bu tür şeyler olmadıkça hiçbişey olmaz yani.
    Önemli olan gençlerin takıntı haline getirmemeleri.

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cesaret isteyen kreasyon... Woowww beni aşar bunlar.. Paylaşım için teşekkürler canım, emeklerine sağlık...

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkat çeken bir kreasyonmuş :) emeğine sağlık canım

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Tabiki canım sağlıklı şekilde böyle olmak iyidir, etrafımda bu hadle olan ama senin gibi sağlıklı beslenenler var ama malesef ki bunu çalıştığım hastaneye yatırılan genclerde görüyorum duvarlarına incecik Manken resimleri asıp o hale gelmek içim dediğin gibi kusmaya çalışıyorlar malesef.

7. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten kötü ve zor bir hastalık. Allah şifa versin. Psikolojik bir hastalık ve geçirilmesi de zaman alıyor gerçekten. O yüzden ailelerin çocuklarına biraz dikkat etmeleri gerekiyor ki çünkü bu tür özenmeler birden başlamıyor. Etkisini yavaş yavaş belli ediyor. Ailenin en başından anlayıp bu saçmalığa son vermesi gerekiyor.

8. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten güzel bir kreasyon olmuş
    Emegine saglık canım

Hakan Yıldırım 2010 Kreasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Giorgi Armani 2009-2010 Kreasyonu

Giorgi Armani 2009-2010 Kreasyonu

2009 2010 kreasyonları kreasyon 2010 kreasyonu kreasyon kreasyonları Şıklığından ödün vermeyen her daim şık ve güzel olmak isteyen meleklerim için GİORGİ ARMANİ 2009-2010 KREASYONU :tik:
  2. Stefanel 2009-2010 Sonbahar/Kış Kreasyonu

Stefanel 2009-2010 Sonbahar/Kış Kreasyonu

2009 2010 sonbahar kış kreasyonu 2010 sonbahar kış kreasyonu erkek erkek Stefanel sonbahar kış yeni sezon koleksiyonunda 80'li yılları yeni ve farklı bir bakış açısıyla yorumlamış. Ne tamamen nostaljik kalmayı seçmiş ne de tamamen hareketsiz kalmayı.. Tasarım amacı tamamen modern bir kadının vurgusunu yapmak. Bunu üst üste kombinlerle ve zengin kıyafet detayıyla gayet rahat bir şekilde...
  3. 2010 Bershka İlkbahar Yaz Kreasyonu

2010 Bershka İlkbahar Yaz Kreasyonu

bershka türkiye 2010 ilkbahar yaz kreasyonu bershka 2010 ilkbahar yaz forum istanbul Bershka 2010 İlkbahar-Yaz Kreasyonu’nda kot kumaşları bol miktarda kullanmış kızlar...Gömlekten elbiseye, ayakkabıdan eteğe kadar her modelde kot kullanılmış. Bu yıl yırtık pantolonlardan sonra bol bol yamalı pantolonları göreceğiz. Bershka da koleksiyonunda yamalı jeans’lere yer vermiş... Açıkcası benim...
  4. Hakan Sarıca: "Tuzak" 2010

Hakan Sarıca: "Tuzak" 2010

hakan sarica hakan sarıca Hakan Sarıca dan yepyeni bir albüm müzikseverlerle buluştu.Sizlere bu yepyeni albümün tanıtımına geçiyorum 1. Ya Evde Yoksan Söz: Cemal Şan Müzik: Orhan Gencebay 2. Sen Yoktun Söz & Müzik: Hakan Sarıca 3. En Güzel Şeysin Söz & Müzik: Hakan Sarıca 4. Senden Kaldı Söz & Müzik: Hakan Sarıca 5. Geriye Dönüş Yok...
  5. Hakan Yıldırım Abiye Modelleri 2015

Hakan Yıldırım Abiye Modelleri 2015

abiye modelleri 2015, abiye elbise modelleri 2015, hakan yıldırım abiye modelleri Özel gün ve gecelerin bayanlar için vazgeçilmez giyim stili olan abiye modelleri modern moda tasarımcısı Hakan Yıldırım'ın abiye elbise modelleri ile büyük bir şıklık kazanıyor. Dişiliği ön plana çıkaran tasarımlar, farklı dokunuşlar ve modern çizgileri abiye modellerine yansıtan Hakan Yıldırım, şıklığına önem...

Sayfayı Paylaş