gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hakan Yılmaz'a Bir Kadın Saldırdı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hakan yılmaz hakan yılmaz haberleri yahşi cazibe ile ilgili tüm bilgiler burada melekler. Ekranların kahkaha bombardımanı dizisi Yahşi Cazibe başrol oyuncularından Hakan Yılmaz geçtiğimiz akşam bir kadının saldırısına uğradı melekler ! Yahşi Cazibe dizisinde Aslıhan Gürbüz ile başrolleri paylaşan Hakan Yılmaz, Asmalımescitte bir kadın tarafından saldırıya uğradı. Hem de para için. Hakan Yılmaz haberleri haberin devamı şöyle;

Hakan Yılmaz için gece güzel başlamıştı. Asmalımescit Off Pera’da eğlenen oyuncu, ilerleyen saatlerde henüz bilinmeyen bir nedenle sevgilisiyle tartışmaya başladı.

Bunun üzerine sevgilisini kulüpte bırakıp taksiye binmek için dışarıya çıkan Yılmaz, bir kadının saldırısına uğradı.

Yılmaz’ı tişörtünden çeken, oyuncunun boğazına sarılmaya çalışan kadın, para istiyordu.

Kadın araya girenler tarafından uzaklaştırıldı. Saldırıda yara almayan Yılmaz’ın tişörtü yırtıldı.

Büyük şok yaşayan Hakan Yılmaz, Beyoğlu’ndan “Bir daha da buraya gelmem” diyerek ayrıldı.

Hakan Yılmaz'a Bir Kadın Saldırdı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr Kadin *

Bİr Kadin *

BİR KADIN * *Bir kadın çocuktur aslında. Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını. Ama her kadın çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz, ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz....
  2. Hakan Yeşilyurt - Bir Zamanlar

Hakan Yeşilyurt - Bir Zamanlar

Hakan Yeşilyurt: Aşkın bir sürgün yeri Yine düştüm ben yola Hasretini vurdum dağlara (2) Buğulandı yine canlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlumuyduk bir zamanlar (2) Yavuz Bingöl: Sensiz doğan güneşi Söyle ben neyleyim Aşkın ile bak divaneyim (2) Buğulandı yine canlar Yalnızlığı çeken anlar Mutlumuyduk bir zamanlar (4)
  3. Hakan Peker - Kadınım

Hakan Peker - Kadınım

Dur seni böyle bırakamam Ağlama göz yaşına dayanamam Üzülmene gerek yok suçum büyük değil ki Sadece küçük bir an şeytana uydum O an kendime geldim bir an seni düşündüm Anladım yapamazdım sana döndüm Ellerini hiç tutmadım Dizlerine hiç yatmadım Bakmadım derin derin gözlerine Ne olur affet kadınım Ellerini hiç tutmadım Aynı yatakta yatmadım Kalmadım bir gece yanında bile Ne olur affet kadınım
  4. Hakan Altun - Bir Telefon

Hakan Altun - Bir Telefon

Telefonun başında çaresiz bekliyorum Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum Yüreğim diyor ki boşuna bekleme Aramaz gururundan seni çok sevse de Herşeye sahip olabilirsin ama Aşkımız servettir bilmelisin Hala beni seviyorsun Bunu sende biliyorsun Niye beni aramıyorsun Ben seni bir anlık degil Bir ömür boyu ararım Gururum umrumda degil

Sayfayı Paylaş