gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hakem Cüneyt Çakırla ilgili twitter geyikleri neler?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün geceki maçta takımlardan birinini oyuncusunu sahadan atınca Cüneyt Çakır fena topa tutuldu kesin.Lütfen onunla ilgili twitterda yapılan geyikleri yazarmısınız :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    @SirKocaman
    Cüneyt Çakır geçen sene Chelsea'yi 10 kişi bıraktı. Bugünde Manchester'ı. Adam Ingiltere-Türkiye arasında diplomatik kriz.

@Zulumdul
    Cüneyt Çakır türk futbolundan sonra dünya futboluna da tecavüz etmeyi başardı.

@ibrahimseten
    NTV'de Serdar Tatlı'nın Cüneyt Çakır'ın hakemliğini eleştirmesi; Hikmet Karaman'ın Mourinho'nun hocalığını eleştirmesi ile aynı şebeleklik..

@brudermartin
    Ferguson az sonra sakızını Cüneyt Çakır ekmek sanıp yesin diye sahaya atacak

@bizbizeyeteriz
    İngiliz Spiker: ''Cüneyt Çakır, geçen sene Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu da aynı böyle engellemişti.''

@apaci_ronaldo
    Az önce jöle sürmek için mutfağa gideyim dedim, Cüneyt Çakır bana da kırmızı kart gösterdi.

@Zulumdul
    Geçen yaz tatilde ingiliz bir kız arkadaş yapmıştım kendime, Cüneyt Çakır yüzünden aramız bozuldu şimdi. Yeter Yıldırım Demirören

@SirKocaman
    Geçen gün Cüneyt Çakır'ı gördüm, selam verdim. Kırmızı kartını çıkardı.

Hakem Cüneyt Çakırla ilgili twitter geyikleri neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakemlerin kulaklık geyikleri

Hakemlerin kulaklık geyikleri

Bu sezonun başından beri süper lig maçlarında kulaklık uygulamasına geçen hakemlerimiz arasında maç sırasında ilginç diyaloglar gelişiyor. Milliyet'in haberine göre orta hakem, 2 yardımcı hakem ve dördüncü hakem arasında geçen diyaloglarda pozisyonların ilginç tartışma ve değerlendirmeleri yapılıyor. Hakemler arasındaki en ilginç diyalog daha maçın başındaki İstiklal Marşı sırasında...
  2. Gözde Umay Twitter Geyikleri

Gözde Umay Twitter Geyikleri

Gözde Umay Twitter Geyikleri paylaşırsanız çok sevinirim :)
  3. Gözde Umay Twitter Geyiklerinden Seçmeler

Gözde Umay Twitter Geyiklerinden Seçmeler

gözde umay twitter gözde umay geyikleri gözde umay kim milyoner olmak ister Dün akşam yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programında sunucu Kenan Işık'ın karşısına öyle bir yarışmacı geldi ki melekler, evlere şenlik :D:D Verdiği cevaplarla isanları hayrete düşüren bu yarışmacının ardından twitter çalkalanmaya başladı. İşte konuyla ilgili ayrıntılar :tik: Kim Milyoner Olmak...
  4. Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri

Ttnet internet çöktü twitter geyikleri yazarmısınız bana yani Ttnet twitter geyikleri yazmanızı istiyorum arkadaşlar.
  5. exp için twitter geyikleri yazarmısınız

exp için twitter geyikleri yazarmısınız

Merhabalar. Bir arkadaşım exp ile ilgili twitterda çok komik şeyler okuduğunu söyledi .Nasıl bulabilirim o tweetleri yardımcı olurmusunuz ?

Sayfayı Paylaş