gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hakem

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyasında hakemlik yaptığını gören kimse, duyguları yüzünden yanılabilir. Çok dikkatli olmalıdır ve hareketlerine dikkat etmelidir.

hakem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Voleybolda Baş Hakem ve Yardımcı Hakem

Voleybolda Baş Hakem ve Yardımcı Hakem

voleybolu kaç hakem yönetir voleybolda kaç hakem var voleybol vardır voleybolda vardır tane HAKEM GRUBU VE USULLERİ OLUŞUM Bir maçtaki hakem grubu aşağıdaki görevlilerden oluşur: - Baş hakem - Yardımcı hakem - Yazı hakemi - Dört (iki) çizgi hakemi...
  2. Voleybolda Skor Hakemi

Voleybolda Skor Hakemi

voleybol skor SKOR HAKEMİ DURUŞ YERİ Skor hakemi masada yazı hakeminin yanında oturarak görevlerini yerine getirir. SORUMLULUKLARI Libero değişimlerini kaydeder, Yazı hakeminin çalışmasına yardım eder,...
  3. Hakemlerin kulaklık geyikleri

Hakemlerin kulaklık geyikleri

Bu sezonun başından beri süper lig maçlarında kulaklık uygulamasına geçen hakemlerimiz arasında maç sırasında ilginç diyaloglar gelişiyor. Milliyet'in haberine göre orta hakem, 2 yardımcı hakem ve dördüncü hakem arasında geçen diyaloglarda pozisyonların ilginç tartışma ve değerlendirmeleri yapılıyor. Hakemler arasındaki en ilginç diyalog daha maçın başındaki İstiklal Marşı sırasında...
  4. Olay hakem kendini savundu

Olay hakem kendini savundu

Olay hakem kendini savundu Süleyman Abay yanlış oyuncuya kart gösterince tüm gözler ona çevrildi. Abay bakın kendini nasıl savundu? Galatasaray-Hacettepe maçında gösterdiği yönetimle şimşekleri üzerine çeken hakem Süleyman Abay, "İyi niyetimden kimse şüphe etmesin. Yanlış bir sarı kart dışında başka hatam olmadı" dedi. ZOKO PENALTI YAPTI. TELİ KART GÖRDÜ. SKANDAL MAÇLA İLGİLİ...
  5. valeyboldaki hakemlerin görevi nedir?

valeyboldaki hakemlerin görevi nedir?

lütfen birisi bana veleyboldaki hakemlerin ne iş yaptığını görevlerinin neler olduğunu yazabilir mi çooook teşekkür ediyorum melekler mekanını seviyorum :)))

Sayfayı Paylaş