gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hakiki Koç

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şenol ayyıldız Firma: Hakiki Koç Firma Gerçek Adı: Hakiki Koç Yurt İçi Ve Ulus. Oto. İşl. Tur. Tic. Ltd. Şti.
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Mehmet Niyazioğlu
    Genel Müdür: Şenol Ayyıldız
    Merkez Adresi: Mürsel Paşa Bul. No: 2 / 9 Basmane / İzmir
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: 444 45 35
    Tel 2: (212) 658 40 10-11 / (232) 472 05 05
    Faks: (212) 658 40 12
    Web:
    www.hakikikoc.com.tr
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Türker Başkurt
    Peron No: 121/122
    Tel 1: 444 45 35
    Tel 2: (212) 658 40 10-11

kaynak:frmpaylas

Hakiki Koç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakiki aşk

Hakiki aşk

Talebem beş yüzden ziyade idi, Kız ve erkek ilim tahsil ederdi. Bu edepli çocuk gibi görmedim, Ömrümde kimseye gönül vermedim. Bana hiç böyle hâl olmamış idi, Sevgi gönlüme yol bulmamış idi. Yıllar geçti geldim bunca yaşıma, Gelmemişti böyle bir iş başıma. Kardeşim su-i zan etme bu hâle, Yanlış anlayıp da girme vebâle. Eğer sen su-i zan edersen bana, Bil ki helâl etmem hakkımı sana....
  2. hakiki alime uy!

hakiki alime uy!

Bak hakkın hitabına Hakiki âlime uy Kulak ver kitabına Hakiki âlime uy Hayır konuşmalı dil Kalbindeki pası sil Her sözünü senet bil Hakiki âlime uy Cânı cânâna gönder Her işte lazım önder Bulunsa da pek ender Hakiki âlime uy Sağlam duvara dayan Düşer ayağı kayan Yeter gafletten uyan Hakiki âlime uy Akıl gerçeği arar Gecikmeden ver karar Çözülür nice esrar Hakiki âlime uy Şeytan kolluyor...
  3. Hakİkİ Muhabbet Nedİr?

Hakİkİ Muhabbet Nedİr?

HAKİKİ MUHABBET NEDİR? Biribirlerine kırılan iki arkadaştan biri, uzun bir aradan sonra diğerinin kapısını çalar. -Kim o? diye seslenir içerdeki. -Benim, der kapıyı çalan. -Burada ikimize birlikte yer yok, diye cevap verir öbürü. Aradan uzunca bir zaman geçer... Yeni bir umutla tekrar çalar sevdiği arkadaşının kapısını. -Kim o? diye sorar yine içerdeki. - Sen'im, der bu sefer. Ve kapı...
  4. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..
  5. hakiki Türk icatları

hakiki Türk icatları

türklerin icat ettikleri osmanlı icatları osmanli icatlari türklerin icat etmiş olduğu buluşlar osmanlıda icatlar 1- Ayran : tamamen türk icadı olup türkler tarafından tarihi bilnmiyor ama yoğurt ve mayalama gelişimi dönemlerinde sulanması sonucu ziyan olmasın diye tasta sunulurdu ve ayran olarak kalmıştır. 2- tuvalet : tamamen osmanlı icadı olup tüvalet kulturunu avrupaya taşımıştırde...

Sayfayı Paylaş