gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hakkari Yüksekova'da Elektrik direğinde infaz

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hakkari yüksekova kısıklı karakolu yüksekova kısıklı karakolu [​IMG]
    Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Yukarı Güveç Köyü yolunda, 32 yaşındaki Şevket Batman elektrik direğine elleri arkadan bağlandıktan sonra kurşunlanarak öldürülmüş halde bulundu.

Olay, Yüksekova'nın Yukarı Güveç Köyü'nde meydana geldi. Dün akşam saatlerinde Yüksekova'dan otomobiliyle oturduğu Kısıklı Köyü'ne giden tarım ve hayvancılıkla uğraşan, evli ve 3 çocuk babası Şevket Batman, köy girişinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce durduruldu.

Otomobiliyle 10 kimoletre uzaklıktaki Yukarı Güveç köyüne kadar götürülen Şevket Batman, burada elektrik direğine bağlanarak göğsünden 4 kurşunla öldürüldü.

Bugün sabah saatlerinde olayı farkeden Yukarı Güveç Köyü sakinleri durumu Kısıklı Jandarma Karakolu'na bildirdi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri bölgede geniş güvenlik önlemleri alarak inceleme başlattı.

guncel.net

Hakkari Yüksekova'da Elektrik direğinde infaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakkarİ

Hakkarİ

HAKKARİ GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 9.521 km² Nüfus: 172.479 (1990) İl Trafik No: 30 Derin ve uzun Zap Vadisi'nin güney yamacına kurulu ve dört bir yanı dağlarla çevrili Hakkari; Anadolu'nun en ırak illerinden biridir. Türkiye haritasının güneydoğu köşesinde en uçtaki konumuyla ve İran - Irak sınırındaki 343 km. sınır şeridi ile ülkemizin en stratejik ili olduğu söylenebilir. İLÇELER...
  2. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  3. Direk

Direk

Din ve önderle tabir edilir. Gökten inen direk adil yöneticiye, Direkle birini dövmek ona zarar vermeye, direkle dövülmek bir sıkıntıya düşmeye, Direğe yaslanmak yaşlı bir kadınla evlenmeye, Direk güvenilir insana, çocuğa, mala, babaya, eşe yahut ortağa,, Direğin eğilmesi yahut devrilmesi emre itaat etmemeye, kendi bildiğini okumaya, Direğin kuyuya atılması, gömülmesi yahut göğe yükselmesi, o...
  4. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...

Sayfayı Paylaş