gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Hakketten komik bunlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

:piha:Gülmekten yerlere yatıracak komik konuşma metinleri.... Ben okurken kendimi tuıtamadım ve kahkayı bastım... Bakalım sizler de okurken benim kadar gülecekmisiniz meleklerim... :piha: [​IMG] [​IMG]

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı,kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim.

angelus77

Bilinçli tüketim,
    bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcumolduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi; "Keşke korunsaydım"

.bendemiüyeolsam

6. His6.
    His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filminCD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersembir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.

cryangelll

Öncelik
    Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?''sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldımı?

Milah76

Çaylar demli olsun
    Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımınaşöyle dedi: "Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.

11sefa

Maalesef Kaybettik
    Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan,ancak yarım saat sonra doktorun "maalesef annenizi kaybettik" demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine "ulan nasıl kaybedersinizkoca kadını daha demin buradaydı!" deyip doktoru bir güzel döven komşularımvar duyurulur...

sazansuzan

Ramazan geldi
    Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucubozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya...
    uglyteacher

Danger
    Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de "Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış" diyen ve arkasından kahkahalarlagülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

zübittin

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çaylar demli olsun Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımınaşöyle dedi: "Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.

:piha::piha::piha::piha::piha:
    öldürdün kız beni gülmekten
    hpesi süper :laugh:

3. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahah hepsi birbirinden komik :D

Hakketten komik bunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunları biliyor musunuz?<< çok komik

Bunları biliyor musunuz?<< çok komik

•kendi dirsegini yalamanin imkansiz oldugunu ? •ordegin vakvaklamasinin yanki yaratmadigini ve bunu kimsenin aciklayamadigini? •dunyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arizalarin %23 unun, makinenin ustune oturup kendi popolarinin fotokopisini cekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldigini? •yasamin boyunca uyku sirasinda yaklasik 70 bocek ve 10 orumcek yiyecegini?( Mmmmh!!:)...
  2. komik kareler bunlar

komik kareler bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bizmi hakkettik...

Bizmi hakkettik...

Biz mi istedik yoksa hak mı ettik? Benim çocukluğumda annelerimiz çalışmazdı. Okuldan eve geldiğimde boynumdaki anahtarla kapıyı hiç açmadım. Hatta babamın bile anahtarı yoktu. Annem evimizin bir parçası gibiydi hep evdeydi. Her yere birlikte giderdik zaten öyle çok da gidilecek bir yer yoktu ki… En büyük eğlencemiz sokaklarda oynamaktı. “Sokakta oynamak” diye bir kavram vardı yani. Cafelerde...
  4. Bunlarda komik ama :D

Bunlarda komik ama :D

Bu duvarlar süper başka hiç bir yerde olduğunu düşünmüyorum :huhe: ya da ..... :huhe:
  5. Sevgiliye En Komik Hitap Şekli Bunlardan Hangisi?

Sevgiliye En Komik Hitap Şekli Bunlardan Hangisi?

sevgiliye en komik hitaplar sevgiliye hitap şekli Sevgili melekler, eşlerimiz ya da sevgililerimiz bize bizbizeyken komik ya da sevimli lakaplar takabilirler. Bu sayfamızda biz de bazı komik hitap şekilleri bıulduk ve sizce en komiği hangisi diyoruz. Aynı zamanda size de eşinizin taktığı ya da eşinize sizin taktığınız komik lakaplar varsa öğrenmek istiyoruz :D:D

Sayfayı Paylaş