gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakkı Bulut - Anlatamadim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ben hic kimse icin oturup aglamadim aksamdan sabaha kadar ben hic kimse icim hickirmadim cöplukte kaldirimlarda soguk buz gibi taslara ve ben hic kimse icinde dusmedim nezaret hanelere vede girmedim kara kollara ama senin icin ama senin icin aaaahhhh aaaaahhhhh ah bir inada tuuba gibi inanmissin töbee aashaa ruhunun kapilarini kapatmissin aska sevgiye ve gönulden haykirisa ben dertlerimi anlata bildimde cumle aleme canliya vede cansiza ama sana ama sana anlatmayi beceremedim aaah ah ah bir basini kaldirda semaya bak ah su alem ne ince sen yaratmadin yaradansa senden coook cok yuce ocagin batsin korkuyorum bas ucumde guleceksin bir gun ben ölunce ruhumun izdirabini ruhumun izdirabini sana anlatamadim aaaahhh ah ah nesin be kimsin be nedir bu inadi sartin onlarca senemi yedi on dakikalik uslatin bu ne curret be beni senmi yarattin hayatimla oynuyorsun aaah ah ah zehir verdin ahu verdin serbet diye tattim seni ruhumun en kutsal yerinde yucelttim ne yaptin deme lan ALLAH siz san taptim taptim taptiim taptim be yahuuuu bir pu niyetine harcadin beni beee aaah ah ah ahh

Hakkı Bulut - Anlatamadim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakkı Bulut - Son Mektup

Hakkı Bulut - Son Mektup

Yazdığın son mektup şu an elimde Okuyup ağlıyorum her kelimede Demek ki yalanmış aşkın sevginde Her şeyi anladım bu son mektupta Teselli artık neyi değiştirir ki Elinle kabrimi kazdın demek ki Ben zaten dünyada gün görmedim ki Son darbeyi vurdun bu son mektupla Ayrılsak ta mutluluk dilerim sana Katlanmak zorundayım göz yaşlarıma Yazdığın haberin her satırına ecelimi yazsan da bu mektupla...
  2. Hakkı Bulut - Muhtacım Sana

Hakkı Bulut - Muhtacım Sana

hakkı bulut seni melek sandım Çöller suya nasıl hasret Günler güne nasıl hasret Sana öyle hasretimki Feryadımı duyda dinle Halimi gör gözlerinle Sensiz öyle yanlızımki Günüm gecem hep sevdalı kalbim sensiz yaralı Gülmedim sensiz olalı Gelsene dönsene sensiz ölürüm Günahını ömrüm çeksin Her derdin bana gelsin Öyle özlem doluyum ki Haretinle hiç yaşanmaz Dünyam sensiz anlam bulmaz Sensiz öyle...
  3. Hakkı Bulut - Gidiyorum

Hakkı Bulut - Gidiyorum

Gidiyorum gidiyorum Bu son bakışımdır gözlerinin rengine Bu son dokunuşumdur saçlarının teline Bu son muhtaç oluşum şefkatine sevgine Elveda gidiyorum Ne yaslara bürün nede kederlen Mutlulukla dolsun günün ve gecen İster yarın nikahlan istersen evlen Elveda gidiyorum Gidiyorum gidiyorum Bundan böyle kulaklarında sesim Tenini okşamayacak nefesim İndir duvarlardan dertli ise resmim Elveda...
  4. Hakkı Bulut - Ağır Gelir

Hakkı Bulut - Ağır Gelir

hakı bulut AĞir Gelİr... AĞir Gelİr Dost Darbesİ AĞir Gelİr. DÜŞman Vursa , Tez SaĞalir , Dost Vurdu Mu AĞir Gelİr.... Zaman OlmuŞ Yar DemİŞsİn, Zaman GelmİŞ Can DemİŞsİn , Dost DemİŞ KardaŞ DemİŞsİn., İhanetİ AĞir Gelİr . .. Ah...rabİm Vermesİn Kuluna HergÜn DÜnden Kara Gelİr..!
  5. Hakkı BULUT--Biyografisi..

Hakkı BULUT--Biyografisi..

03-02-1945 doğumlu olup. İlk okul 5’e kadar doğduğu köyde, ortaokul 1. sınıfı Tunceli, ortaokul 2. sınıfı Mazgirt daha sonra Adana’ya göçtü ve ortaokul 3. sınıfı Ceyhan’da bitirdi. Adana Erkek Lisesi mezunu daha sonra dışardan Adana Öğretmen Okulunu bitirdi. Öğretmenliğe başladığı bu yıllarda babasının saz çalmasının etkisi ve müziğe küçük yaşta olan ilgisi sebebiyle müzikle de...

Sayfayı Paylaş