gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hakkı Bulut - Son Mektup

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yazdığın son mektup şu an elimde Okuyup ağlıyorum her kelimede Demek ki yalanmış aşkın sevginde
    Her şeyi anladım bu son mektupta

Teselli artık neyi değiştirir ki
    Elinle kabrimi kazdın demek ki
    Ben zaten dünyada gün görmedim ki
    Son darbeyi vurdun bu son mektupla

Ayrılsak ta mutluluk dilerim sana
    Katlanmak zorundayım göz yaşlarıma
    Yazdığın haberin her satırına ecelimi yazsan da bu mektupla

Demek ki sevenler böyle yanarmış
    Tanrının verdiği canı kulu alırmış
    Benim kaderimde ayrılmak varmış
    Her şeyi anladım bu son mektupla

Hakkı Bulut - Son Mektup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakkı Bulut - Muhtacım Sana

Hakkı Bulut - Muhtacım Sana

hakkı bulut seni melek sandım Çöller suya nasıl hasret Günler güne nasıl hasret Sana öyle hasretimki Feryadımı duyda dinle Halimi gör gözlerinle Sensiz öyle yanlızımki Günüm gecem hep sevdalı kalbim sensiz yaralı Gülmedim sensiz olalı Gelsene dönsene sensiz ölürüm Günahını ömrüm çeksin Her derdin bana gelsin Öyle özlem doluyum ki Haretinle hiç yaşanmaz Dünyam sensiz anlam bulmaz Sensiz öyle...
  2. Hakkı Bulut - Gidiyorum

Hakkı Bulut - Gidiyorum

Gidiyorum gidiyorum Bu son bakışımdır gözlerinin rengine Bu son dokunuşumdur saçlarının teline Bu son muhtaç oluşum şefkatine sevgine Elveda gidiyorum Ne yaslara bürün nede kederlen Mutlulukla dolsun günün ve gecen İster yarın nikahlan istersen evlen Elveda gidiyorum Gidiyorum gidiyorum Bundan böyle kulaklarında sesim Tenini okşamayacak nefesim İndir duvarlardan dertli ise resmim Elveda...
  3. Hakkı Bulut - Ben Buyum

Hakkı Bulut - Ben Buyum

Ben buyum, ben buyum, ben buyum sevgilim Ben buyum, ben buyum, ben buyum sevgilim Ne köşküm, sarayım, ne servetim var Ne malım, ne mülküm, ne servetim var Sana bir saltanat vaat edemem ki Yalnız seni seven temiz bir kalbim var Ben buyum, ben buyum, ben buyum sevgilim Yalanla Kuramam aşkın temelini Allah’tan korkarım aldatamam seni Yeminler uydurup çalamam kalbini Aşkın öldürse de mahvetse de...
  4. Hakkı Bulut - Ağır Gelir

Hakkı Bulut - Ağır Gelir

hakı bulut AĞir Gelİr... AĞir Gelİr Dost Darbesİ AĞir Gelİr. DÜŞman Vursa , Tez SaĞalir , Dost Vurdu Mu AĞir Gelİr.... Zaman OlmuŞ Yar DemİŞsİn, Zaman GelmİŞ Can DemİŞsİn , Dost DemİŞ KardaŞ DemİŞsİn., İhanetİ AĞir Gelİr . .. Ah...rabİm Vermesİn Kuluna HergÜn DÜnden Kara Gelİr..!
  5. Hakkı BULUT--Biyografisi..

Hakkı BULUT--Biyografisi..

03-02-1945 doğumlu olup. İlk okul 5’e kadar doğduğu köyde, ortaokul 1. sınıfı Tunceli, ortaokul 2. sınıfı Mazgirt daha sonra Adana’ya göçtü ve ortaokul 3. sınıfı Ceyhan’da bitirdi. Adana Erkek Lisesi mezunu daha sonra dışardan Adana Öğretmen Okulunu bitirdi. Öğretmenliğe başladığı bu yıllarda babasının saz çalmasının etkisi ve müziğe küçük yaşta olan ilgisi sebebiyle müzikle de...

Sayfayı Paylaş