gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Hakkımda linç kampanyası yürütülüyor'

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, belirli çevrelerin, kendisi hakkında linç kampanyası yürüttüğünü söyledi.

Cemil Çiçek, sözlerinin arkasında durduğunu belirtti.
    Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, seçimin ardından Bakanlar Kurulu'nda ve partisinde yaşandığı belirtilen krizle ilgili bir değerlendirme yaptı.

DTP'nin oylarının Ermenistan sınırına dayandığına yönelik sözlerinin arkasında durduğunu belirten Çiçek, "Ama benim kastetmediğim şeylerin dışında yorumlar yapılıyorsa, bunu söylemedim demekte hakkım. Benimde fikir özgürlüğü hakkım vardır. Bu olup bitenlere baktığımızda, bu sözün değerlendirilmesinden öte belli çevrelerin bir linç kampanyasına dönüştürdüğünü de görüyorum. Bu yapılabilir. Bunlar da olur. Ben bu kampanyanın neresindeyim ona da bir bakmak lazım. Koronolojik olarak seçim sonuçlarına nasıl baktık" diye konuştu.

Bakanlar Kurulu toplantısında bir değerlendirme yaptıklarını ifade eden Çiçek, "Pazar akşamı Başbakan’ın bir değerlendirmesi oldu. Sonuçta da yaptığımız açıklama, milletimiz büyük bir olgunluk göstermiştir, biz bunu benimsiyoruz. Eğer hala vatandaşın bu konuda rüştü ve ehliyeti konusunda tereddüde düşenler varsa, artık demokrasinin geleceği bakımından kimsenin endişe duymasına gerek yok" dedi.

Söylediklerinin seçim sonuçlarında ortaya çıktığını belirten Cemil Çiçek, "Bunları Türkiye haritasına koyup partiler üstü bir değerlendirme yapma gereği var" ifadesini kullandı.

'Hakkımda linç kampanyası yürütülüyor' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgi

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgi

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgisi olan var mı acaba yada bu tarifeyi paketi kullanan var mı aranızda lütfen önerilerinizi esirgemeyin.
  2. Turkcell Nokia N8 Kampanyası Hakkında Bilgiler

Turkcell Nokia N8 Kampanyası Hakkında Bilgiler

turkcell nokia n8 turkcell nokia n8 kampanyası Telefon operatörleri her geçen gün yeni bir kampanya ile tüketicisine hizmet veriyor melekler :) Şu sıralar reklamlarda sürekli izlediğimiz Turkcell Nokia N8 kampanyası hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.. :) Kampanya 15 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir. Size en yakın Turkcell İletişim Merkezlerinden birine başvurarak kampanyadan...
  3. Dergi Kampanyası

Dergi Kampanyası

hanımlar, sehir firsatinda indirim gordum bir sürü dergi var. hatta abonelikte de baya indirim yapmıslar. ben cosmo'ya abone olurum valla :) sizle de paylasayim dedim Cosmopolitan'dan Marie Claire'e, Esquire'den Forbes'a 33 Dergi Groupon'da!
  4. Ödüllü Facebook Kampanyası Başladı!

Ödüllü Facebook Kampanyası Başladı!

Yönetimin Notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen BURADAN yönetimle iletişime geçiniz... edit by TİTAN
  5. Samsung'tan Kaçırılmayacak Klima Kampanyası!

Samsung'tan Kaçırılmayacak Klima Kampanyası!

samsung klima, samsung klima indirimi, samsung klima kampanyası Sevgili melekler, yaz aylarının sona ermesiyle birlikte yaz sonu fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. Bu fırsatlardan birini de Samsung sizlere sunuyor. Şimdi Samsung, tasarımı teknoloji ile harmanladığı yeni ürünü Samsung Rose Klima’yı satın alan herkese anında Boracay Klima hediye ediyor.Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve en...

Sayfayı Paylaş