gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Haklıydın Aslında...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Haklıydın Aslında... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Haklıydın Aslında

Nilüfer - Haklıydın Aslında

Yine geceyle örtüldü sokaklar Yine sen yoksun yanımda Umutlar öğüten hırsız geceler Ve yalnızlığım kolkola. Altmış dört gündür ayrıyız Çıkmıyorsun aklımdan Nefes almak yaşamak değil Vurulmuşum aşkından. Aaah seni unuttum sanma Aaah yanıyor içim hala. Yarabbim ne güzeldi paylaşmak o sevgiyi Verdiğin mutluluğu hatırlarım hala Gel gör ki ayrılığı hiç düşünmüyor insan 'ya biterse'...
  2. çocuk haklıydı

çocuk haklıydı

Çocuk haklıydı Kapıyı kırarken Kapı denen illet Her gün kapatılmaz ki Suçu buysa elbette haklı Suya düşen bir parça ekmek Suyu kirletmez ki Çocuk haklıydı Dalından yiyeceği bir kaysı için Ağaçtan düşüp ağladığında Ağlayan çocuğun annesi öldüğünde “Kocaman adamdır” Ağlamaya fırsatı olmayacaktı Çocuk haklıydı Teravih namazında gıdıklanınca güldüğünde Çocukken ne kadar haklıymışım Ne...
  3. Haklıyım Beddua ediyorum

Haklıyım Beddua ediyorum

beddua etmek günahmı beddua etmek günahmıdır tutarmı tutarmı tutarmi Beddua etmek günahmıdır? Haklı olduğum bir konuda beddua ettim. Bu konudada pişmanlık gelmedi hiç. Günah işlemiş oluyormuyum?
  4. aldatırken haklı olabileceğini düşündünüzmü

aldatırken haklı olabileceğini düşündünüzmü

belki çok tepkili okuyacaksınız ve kızacaksınız arkadaşlar ama hayatta yapmayı düşünmedim ama yapanların bilhassa biz kadınların mutlaka haklı sevepleri vardır diye düşünüyorum.(istisnalar başka, sırf zevk için yapanları demiyorum) öyle kocalar varkı; insanı canından bezdirir. evi dar eder, sevgisini azıcık hissetseniz o bile yetecek, ama çocuklar deyip katlanırsınız, bakıyorum her kez boşan...

Sayfayı Paylaş