gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Haksızlığa tahammül yöntemleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beş vakit namazını kılan orucunu tutan ama söz konusu çıkarları olduğunda iftira atmaktan çekinmeyen, taraf tutan, ve bana memurluğu zehir eden müdürüme dayanmak için ne yapabilirim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bağzı insanlar vardır ki bulunduğu mevki yada memleketin başında bulunanlara yardakçılık, yaranma gibi durumlardan dolayı malese böyle bir şey içinde olabiliyor. Benimde hayatta en çok korktuğum insanların başında bu size hayatı zehir eden gibi bir insan portresi yatmakta. İşiniz gerçekten çok zor. Ama sabretmeniz gerekiyor. Bu kişinin bir tek size hayatı zehir etmediğini başka insanlarıda yaktığını düşünüyorum. Bir şekilde bu adam yada kadın her kimse belasını bulacaktır. Allah onu bildiği gibi yapsın. Ama üzülerek ifade etmeliyim ki işiniz zor. Sabredeceksiniz. Yada ne bileyim tayin isteyebilirsiniz.
    Saygılar.

Haksızlığa tahammül yöntemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyler neye tahammül etmez

beyler neye tahammül etmez

Dedikodu: Erkekler sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı aptalca bulurlar. Servet düşkünlüğü: Hiç bir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta 'ne iş yapıyorsun?' sorusunu bile 'ne kadar paran var' diye algıladıkları da...
  2. haksızlık

haksızlık

Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Rüyasında kendisine...
  3. Oysa sessizlik haksızlığa alkıştır....

Oysa sessizlik haksızlığa alkıştır....

sessizlik haksızlığa alkıştır oysa sessizlik haksızlığa alkıştır haksızlıkla ilgili yazılar Bavulları hep toplu durmalı insanın... Bir gün telefonların hiç çalmayabileceği hesaplanmalı... Tül perde arkasından misafir yolu gözlemekten vaz*geçmeli... İhanetlere, terkedilmelere, bir başına bırakılmalara hazırlıklı olmalı... Yalnızlığa alışmalı... Çünkü "omuz omuza" günlerin vakti...
  4. sewgilime haksızlık mı ediyorum?

sewgilime haksızlık mı ediyorum?

benim çok kafam karışık sizin yorumlarınıza ihtiyacım var 8 aydır bir ilişkim var hiç ayrılmadan bu zamana kadar devam ediyoruz ama problem bnde. sewgilim bana deli gbi aşık fakat ben ondan sadece hoşlanıyorum onunla ilişkiye başlamadan önce çok aşık olduğum birisiyle bi ilişkim oldu onu halen unutamıorum ama bu sewgilimide bırakamıorum galiba ona bağlandım ve onunla ciddi düşünüorum ama eski...
  5. Haksızlık budur

Haksızlık budur

Herkesmi çıkarcı oldu ne .. kimse kendinden bir başkasını düşünmez hale geldi.. hep ben hep ben.. Bir örnek vermek istiyorum uzun zamandır beynimi kurcalayan birşey .mesela iş hayatı . Akşam olur çıkma saatin gelir ama elindeki işi bitirmeden çıkmassın buda en az yarım saatini alır hadi onuda geçtin çıkma satin gelir ordan bir ses şunlarıda hallet öyle çık! Ama sabah 10 dk bile işe geç...

Sayfayı Paylaş