gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Haksızlık budur

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Herkesmi çıkarcı oldu ne .. kimse kendinden bir başkasını düşünmez hale geldi.. hep ben hep ben..

Bir örnek vermek istiyorum uzun zamandır beynimi kurcalayan birşey .mesela iş hayatı . Akşam olur çıkma saatin gelir ama elindeki işi bitirmeden çıkmassın buda en az yarım saatini alır hadi onuda geçtin çıkma satin gelir ordan bir ses şunlarıda hallet öyle çık!

Ama sabah 10 dk bile işe geç kaldın mı al başına belayı yemediğin laf kalmaz . Eee akşamı gören yokki.. yada akşamı gören sabah nerde?

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm elifimm çook haklısınn ya bizde de öyle walla 5 yıldır bu hastanedeyim dönem sonunda gece yarılarına kadar çalışmışımdır ama sabah 5 dak geç kalsam yemediğim laf kalmaz çook yazık işte naparsan yap kıymete binmiyo bazen.... elifim bu araa ben seni çoook özledimm :kiss:

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru haklısınız melekler

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ewet bitanem ya aynı dediğin gibi bir seminer olur organizasyon olur gecenin körüne kadar çalışırız ama dediğin gibi sabah erken gidiceksin.. geç kalmak yok unutuyorlar sanırım bazen bizim insan olduğumuzu..

Bende ösledim meleğim seni :) eve msn alsanda akşamları konusabilsek.

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bunu boşuna sorguluyorsun.. :) Tüm patronlar aynıdır, istisnasız söylüyorum hepsi aynıdır. Misal bankacılar, bitiktir bu hususta ve mesaide almazlar ama gece 9 da çıkarlar :D yani ne demek miş , beterin beteri var :))

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bunada şükür diyoruz ama kızmadan da edemiyoruz adminim (

7. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    evet bazen insanlar egoistligin hat safalarini asiyorlar.

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Arkadaşım seninde işin zorrr ama sonuçta şunuda düşün para kazancın var sonucunda yani bedava yapmıyorsun işi veee işverende kendini haklı görüyor okadar para veriyorum kızmayada hakkım var diee =)))

ama benim sudembeyaza yazdığım gibi pozitif düşünceyle herşey yoluna girer yaniii eyvallah çekmeyide bileceksinn...
    sana işmi yoookkk sankiii ; ))

Haksızlık budur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haksızlık

haksızlık

Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Rüyasında kendisine...
  2. Oysa sessizlik haksızlığa alkıştır....

Oysa sessizlik haksızlığa alkıştır....

sessizlik haksızlığa alkıştır oysa sessizlik haksızlığa alkıştır haksızlıkla ilgili yazılar Bavulları hep toplu durmalı insanın... Bir gün telefonların hiç çalmayabileceği hesaplanmalı... Tül perde arkasından misafir yolu gözlemekten vaz*geçmeli... İhanetlere, terkedilmelere, bir başına bırakılmalara hazırlıklı olmalı... Yalnızlığa alışmalı... Çünkü "omuz omuza" günlerin vakti...
  3. sewgilime haksızlık mı ediyorum?

sewgilime haksızlık mı ediyorum?

benim çok kafam karışık sizin yorumlarınıza ihtiyacım var 8 aydır bir ilişkim var hiç ayrılmadan bu zamana kadar devam ediyoruz ama problem bnde. sewgilim bana deli gbi aşık fakat ben ondan sadece hoşlanıyorum onunla ilişkiye başlamadan önce çok aşık olduğum birisiyle bi ilişkim oldu onu halen unutamıorum ama bu sewgilimide bırakamıorum galiba ona bağlandım ve onunla ciddi düşünüorum ama eski...
  4. Ailemin bana yaptığı haksızlık...

Ailemin bana yaptığı haksızlık...

Merhaba kızlar size bu konuyu açmak istedim çünkü evlendiğimden beri surekli kafamda..Ben 4 aylık evliyim evlenirken eşimin ailesi hiç destek olmadı bize hiç bir şey yapmadılar çok sorumsuzlar bunu kendi ailemde biliyor ve benim ailem ellerinden geleni yapmaya çalıştılar öyle çok büyük borca girmediler çünkü yakın akrabalardan takı değilde düğün hediyesi olarak tv halı perde fırın vs..geldı...
  5. Haksızlığa tahammül yöntemleri

Haksızlığa tahammül yöntemleri

Beş vakit namazını kılan orucunu tutan ama söz konusu çıkarları olduğunda iftira atmaktan çekinmeyen, taraf tutan, ve bana memurluğu zehir eden müdürüme dayanmak için ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş