gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

haksızlık

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Rüyasında kendisine haksızlık yapıldığını gören kimse, iyilik görür.Rüyasında kendisine haksızlık edildiğini gören ve içi sızlayarak uyanan kimse, tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapan kimse, farkına varmadan hileli bir işe karışabilir. Onun çevresindekilere ve önerilen şeylere dikkat etmesi gerekir.Rüyasında kendisine haksızlık edildiğini gören ve içi sızlayarak uyanan kimse, tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapan kimse, farkına varmadan hileli bir işe karışabilir. Onun çevresindekilere ve önerilen şeylere dikkat etmesi gerekir.

haksızlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oysa sessizlik haksızlığa alkıştır....

Oysa sessizlik haksızlığa alkıştır....

sessizlik haksızlığa alkıştır oysa sessizlik haksızlığa alkıştır haksızlıkla ilgili yazılar Bavulları hep toplu durmalı insanın... Bir gün telefonların hiç çalmayabileceği hesaplanmalı... Tül perde arkasından misafir yolu gözlemekten vaz*geçmeli... İhanetlere, terkedilmelere, bir başına bırakılmalara hazırlıklı olmalı... Yalnızlığa alışmalı... Çünkü "omuz omuza" günlerin vakti...
  2. sewgilime haksızlık mı ediyorum?

sewgilime haksızlık mı ediyorum?

benim çok kafam karışık sizin yorumlarınıza ihtiyacım var 8 aydır bir ilişkim var hiç ayrılmadan bu zamana kadar devam ediyoruz ama problem bnde. sewgilim bana deli gbi aşık fakat ben ondan sadece hoşlanıyorum onunla ilişkiye başlamadan önce çok aşık olduğum birisiyle bi ilişkim oldu onu halen unutamıorum ama bu sewgilimide bırakamıorum galiba ona bağlandım ve onunla ciddi düşünüorum ama eski...
  3. Ailemin bana yaptığı haksızlık...

Ailemin bana yaptığı haksızlık...

Merhaba kızlar size bu konuyu açmak istedim çünkü evlendiğimden beri surekli kafamda..Ben 4 aylık evliyim evlenirken eşimin ailesi hiç destek olmadı bize hiç bir şey yapmadılar çok sorumsuzlar bunu kendi ailemde biliyor ve benim ailem ellerinden geleni yapmaya çalıştılar öyle çok büyük borca girmediler çünkü yakın akrabalardan takı değilde düğün hediyesi olarak tv halı perde fırın vs..geldı...
  4. Haksızlık budur

Haksızlık budur

Herkesmi çıkarcı oldu ne .. kimse kendinden bir başkasını düşünmez hale geldi.. hep ben hep ben.. Bir örnek vermek istiyorum uzun zamandır beynimi kurcalayan birşey .mesela iş hayatı . Akşam olur çıkma saatin gelir ama elindeki işi bitirmeden çıkmassın buda en az yarım saatini alır hadi onuda geçtin çıkma satin gelir ordan bir ses şunlarıda hallet öyle çık! Ama sabah 10 dk bile işe geç...
  5. Haksızlığa tahammül yöntemleri

Haksızlığa tahammül yöntemleri

Beş vakit namazını kılan orucunu tutan ama söz konusu çıkarları olduğunda iftira atmaktan çekinmeyen, taraf tutan, ve bana memurluğu zehir eden müdürüme dayanmak için ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş