gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Haktan - Bekleme Artık (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

haktan bekleme artık akor haktan yıllar geçse yıllar geçse akor bekleme artık geri dönemem Em F Em Durma git geri dönme artık
    Em F
    Seninle geçen yılların sonuna vardık
    G F Em
    Herşey bitti beni bekleme artık...

C F
    Ben ne acılara göğüs germişim )
    Dm G Em )
    Ben ne ızdırapla dertler çekmişim ) 1
    Em F Em )
    karşılık görmeden seni sevmişim... )
    )
    Am Em F )
    Yıllar geçse geri dönmem, seni sevemem artık ) 2
    G F G - F Em )
    Unut gitsin herşey bitti, beni bekleme artık.. )

Em F Em
    Durma git ne olursun artık
    Em F
    Neyin varsa alda götür arama artık
    G F Em
    Herşey bitti beni bekleme artık...

Haktan - Bekleme Artık (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  2. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  3. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  4. ŞebNem Ferah - Artık Kısa CümLeLer Kuruyorum (akor)

ŞebNem Ferah - Artık Kısa CümLeLer Kuruyorum (akor)

eb-----------0-------0-------0-------0----------| Bb---------6--6-----6-6-----0-0-----0-0---------| Gb--------7----7---7---7---6---6---6---6--------| 6 kez Db-------7------7-7-----7-7-----7-7-----7-------| 1.bölüm Ab------0--------0-------0-------0-------0------| Eb----------------------------------------------| Son günlerde derken... eb-------------------------0-------0------------|...
  5. Yalın - Ara Sıra - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Ara Sıra - AKOR (versiyon 1)

Am Em Dm Em Her bir kenarı köşesi yerle bir olmadan Am Em Dm Em Bir gönül fırtınası bu kenti vurmadan Dm G C Dibe vurup da orda mutlu olmadan Dm G Am Kolay yol yok olmaya giden Am Ara sıra gidip gidip geleceğim F Dm Onlar konuşurken ben sana döneceğim E Anılar her şeyden güçlü...

Sayfayı Paylaş