gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Haktan - Bekleme Artık

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

durma git geri dönme artık senınle geçen yılların sonuna vardık herşey bitti...
    beni bekleme artık

ben ne acılara göğüs germişim
    ben ne ızdırapla dertler çekmişim
    karsılık görmeden seni sevmiştim

yıllar geçse geri dönmem
    seni sevemem artık
    unut gitsin hersey bıttı
    beni beni bekleme artık

durma git ne olursun artık
    neyın varsa alda götür arama artık
    hersey bitti
    beni bekleme artık

ben ne acılara göğüs germişim
    ben ne ızdırapla dertler çekmişim
    karsıkılık görmeden seni sevmiştim

yıllar geçse geri dönmem
    seni sevmeme artık
    unut gitsin hersey bitti
    beni bekleme artık...

Haktan - Bekleme Artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  2. Arsa

Arsa

Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.
  3. Arı

Arı

Tek arı görmek, bilgin, insanlara hayrı çok olan bir kimse ile tabir edilir. Birçok balarısı görmek, bulmak yada almak nimet ve ganimettir. Balarısını öldürmek maldan zararla, Arı beyi salih bir insanla, Birçok arı beyine sahip olmak - eğer ehilse- valiilikle, Arı kovanı kişinin eşiyle tabir edilir. Arının başa ya da ele konması yöneticiliğe, Arı görmek çiftçi için ucuzluk ve bolluğa,...
  4. Rehin Hakları

Rehin Hakları

rehin hakları Rehin Hakları Bunlar hak sahibinin alacak hakkını teminat altına alan ve alacak tahsil edilmediği zaman alacağın rehin konusu malın satılarak elde edilecek parayla karşılanma yetkisi tanıyan haklardır.”Fer’i ayni haklar”da denir.GM rehni 3 tipten birine uygun olarak tesis edilebilir. -İpotek -İpotekli borç senedi -İrad senedi
  5. Hak İlahisi

Hak İlahisi

Şüphesiz Hak yolu da aklın yolu da birdir Bilinçsizlik cehalet gaflet ile delâlet İnsanlığa ihanet beşeri bir zehirdir Doğru yoldur insanlık atalara vekâlet Doğrular gerçekleri riyasızca zikir'dir Nezaketle asalet hakkaniyet adalet İyi ahlâk dürüstlük ar namustur bikir'dir Art niyetli yürekler ısrar ile atalet Pasaklılık pisliktir sabit lekedir kirdir Her türlü boş melânet olumsuzluğa...

Sayfayı Paylaş