gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Haktan--Ben senin kulun muyum

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

haktan gülmüyor yüzüm ben senin kulunmuyum notaları ben senin kulunmuyum nota haktan ne senle yaşanıyor nede sensiz oluyor sözleri Ne senle yasaniyor nede sensiz oluyor Su garip bombos dünyada(2)
    Ne kahrin cekiliyor ne dertlerin bitiyor
    Gülmuyor su yüzüm gülmüyor(2)

Ben senin kulunmuyum beni senmi yarattin
    Keske seni görmeseydim, seninle yasanmiyor
    Sensizkende olmuyor, keske seni sevmeseydim
    Hem senin yokluguna hem kader oyununa nasil
    Katlanirim ben nasil.(2)

Ne umdum neler buldum mecnundan beter oldum
    Öldürü beni bu sevda, keske hic görmeseydim
    Ask nedir bilmeseydim öldürür beni bu sevda
    Bahtima kara oldu ömrüme yara oldu gülmüyor
    Su yüzüm gülmüyor

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Haktan--Ben senin kulun muyum
    hmm çok güzelmiş bu sözler .. :shootout::cry_smile::cry::cry::cry:

Haktan--Ben senin kulun muyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanuni Haklarınızı Biliyor musunuz?

Kanuni Haklarınızı Biliyor musunuz?

HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ? İnsanca Yaşama Hakkı: İnsanca yaşama, maddi ve manevi varlığını koruma ve geliştirme hakkına sahipsiniz. Size hiç kimse işkence ve eziyet yapamaz; insan haysiyetiyle bağdaşmayan bir cezaya veya muameleye tabi tutulamazsınız....
  2. Güçlü Soydemir - Kulun Muyum

Güçlü Soydemir - Kulun Muyum

Ne senle yaşanıyor nede sensiz oluyor Bu garip bomboş dünyada. Ne kahrın çekiliyor ne dertlerin bitiyor GÜlmüyor bu yüzüm gülmüyor Ben senin kulunmuyum beni senmi yarattın Keşke seni sevmeseydim Seninle yaşanmıyor sensizde olmuyor Keşke seni hiç görmeseydim Hem senin yokluguna bu kader oyununa Nasıl dayanırım ben nasıl Bahtıma kara oldun gönlüme yara oldun nasıl dayanırım ben nasıl Ne...
  3. İşçi Haklarını Biliyor musunuz ?

İşçi Haklarını Biliyor musunuz ?

işçi hakları işçi hakları nelerdir Pek çok insan hayatını idame ettirebilmek için işçi olarak çalışıyor melekler. İşçiliğin eskiden bilgisizlik sebebiyle her türlü haktam hahrum sürekli çalışan ve ezilen insanlar olarak algılanırdı. Ancak artık gerek yasal düzenlemeler gerekse insanlarımızın bilinçlenmesiyle işçilerin de pek çok hakka sahip olduğu gerçeği kabul edildi. Peki nedir bu haklar ?...
  4. kiracıların hakları yok mu

kiracıların hakları yok mu

Sürekli ev sahipleri yazıp yazıp duruyor ama biz kiracılar ne olacağız ? Ev sahipleri de bazen illallah ettiriyor. Kiracıların hakları neler, onları da bilelim lütfen..
  5. Hak sahibi ölmüşse kul hakkı nasıl ödenir?

Hak sahibi ölmüşse kul hakkı nasıl ödenir?

Kul hakkı beş türlüdür: 1- Mali [Parasal] 2- Nefsi [hayati yönden] 3- Irzi [Haysiyetle ilgili] 4- Mahremi [Namusla ilgili] 5- Dini. 1- Mali olan kul hakları: Hırsızlık, gasp, aldatarak, yalan söyleyerek mal satmak, sahte para vermek, başkasının malına zarar vermek, yalancı şahitlik, rüşvet almak gibi. Bu haklar için sahibi ile helalleşmek gerekir. Dünyada helalleşmezse, ahirette sevapları...

Sayfayı Paylaş