gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Haktan Canevi Kimdir...Haktan Canevi Hayatı...Biyografisi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Haktan Canevi Kimdir Haktan Canevi Hayatı

Şarkıcı olan Haktan Canevi tanımayanlar için bilgilerini hayatını sizinle paylaşıyorum meleklerim...Doğrusu bende tanımıyorum bu sayede tanımış olacağım...İşte sizinle onun sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyorum....

Haktan Canevi Hayatı

14 Kasım 1973 doğumlu Haktan, İzmir'de hayatının büyük bölümünü geçirdi. İzmir doğumlu olan sanatçının annesi keman sanatçısı, babası kanun sanatçısıydı.
    Sanatçı bir ailenin tek oğludur. Müziğe küçük yaşlarda annesi ve babası ayrıldıktan sonra başladığını belirten Haktan, müziğin bir yaşam parçası olduğunu belirtmekte. Yirmi senedir sahnede olan ve içinden geldiği şekilde, yaşadığı gibi yorumlamaktadır.
    İlk albümünde en büyük destekçisi eşi oldu. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan eşi, aynı zamanda basın danışmanlığını ve imagemakerlığını yapmaktadır.
    "Haktan Yorumlar" albümünü değişik tarzlarda oluşturduğu bir albüm olarak nitelendirmektedir.

Son düzenleme: 26 Mayıs 2012
Haktan Canevi Kimdir...Haktan Canevi Hayatı...Biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sevda beni canevimden vurdu

bu sevda beni canevimden vurdu

bu SENDE SENİ SEVMEME NEDEN OLAN BİRSEY VAR Seni seviyorum:adim gibi, yuregim gibi, tarihim gibi.. Ismini izimsiz duvarlara yaziyorum, Kimsenin bilmedigi sarkilarda agliyorum Tarih yaziyorum al yazmalim tarih... Sen dagdaki kartali sevdin sana guvercin oldumu nasil soylerdim?
  2. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  3. Bodrum Hakimi Mefaret Tüzün biyografisi

Bodrum Hakimi Mefaret Tüzün biyografisi

Bodrum Hakimi Mefaret Tüzün kimdir Mefaret Tüzün hakkında kısa bilgi Başrollerini Türk Sineması'nın Sultanı Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın paylaştığı Bodrum Hakimi filmi hikayesinin asıl kahramanı olan Mefaret Tüzün hayatı bilgilerini bu yazımızda sizler için paylaşıyoruz Melek'ler. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk kadın hakimlerinden olan Mefaret Tüzün Tavşanlı 1906 Doğumlu olup 1954...
  4. Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı

Haktan Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Bu adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum eski bir tanıdığa benziyor zaten ve o sesi of off ki ne offf
  5. Haktan Canevi Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Meleklerimize Özel...

Haktan Canevi Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Meleklerimize Özel...

Haktan Canevi Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Haktan'ı bilenler dinleyenler sesini beğenenler bilirler...Şimdi onun sevilen şarkılarından birini paylaşıyorum sizlerle....Haktan Canevi kimdir merak edenler buyursunlar burdan ...:) nasip değilmiş yangın her aşkın yolu sevdim gördüm gözlerin karanlık kuyu düştüm gördüm ahh gönlün şimdi başka yare mesken ahh el çekmiyor...

Sayfayı Paylaş