gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Haktan Canevi Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Meleklerimize Özel...

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Haktan Canevi Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Nasip Değilmiş Şarkı Sözü

Haktan'ı bilenler dinleyenler sesini beğenenler bilirler...Şimdi onun sevilen şarkılarından birini paylaşıyorum sizlerle....Haktan Canevi kimdir merak edenler buyursunlar burdan ...:)

nasip değilmiş
    yangın her aşkın yolu
    sevdim gördüm
    gözlerin karanlık kuyu
    düştüm gördüm
    ahh gönlün şimdi başka yare mesken
    ahh el çekmiyor kara sevda benden
    sen hangi elde sevda olup açtın
    ben karlı daglar misali yalnızım...

yok bir sitemim hayatta herşey kısmet
    soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim
    ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat
    rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim...

Haktan Canevi Nasip Değilmiş Şarkı Sözü Meleklerimize Özel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasip değilmiş özcan deniz

nasip değilmiş özcan deniz

Yok bir sitemim hayatta herşey kısmet Soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim Ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat Rahat uyu yar sana Hakkımı Helal ettim...
  2. Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

kenan doğulu kenan doğulu melek şans meleğim söz müzik kimin şans meleğim Dimi meleklerimiz için yapmış kenan bu şarkının sözlerini. Tam bizi anlatıyormu bilinmez ama yaza girdiğimiz bu günlerde hit olacak diye düşünmekteyim. Düzenlemesi ve melodilerinin harika olduğunu söyleyebilirim. Kenan Doğulu Şans Meleği Şarkı Sözleri, Sözü Süper hızlı gelişti herşey bir anda döndü şansımız İşte hayat...
  3. Meleklere özel Mabel Matiz Söylese O Ben Söylemem şarkısının sözleri

Meleklere özel Mabel Matiz Söylese O Ben Söylemem şarkısının sözleri

Mabel Matiz Söylese O Ben Söylemem şarkısı sözü Mabel Matiz Söylese O Ben Söylemem sözleri Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda Mabel Matiz'in Söylese O Ben Söylemem adlı şarkısının sözlerini, size özel ve bizi ziyaret edipte bu şarkıyı seven misafirlerimize özel paylaşıyoruz :) Mabel Matiz Söylese O Ben Söylemem şarkısının sözleri Dalları ayaz alır yüreğimi bir ince keder aman Gül seni...
  4. Haktan Canevi Kimdir...Haktan Canevi Hayatı...Biyografisi

Haktan Canevi Kimdir...Haktan Canevi Hayatı...Biyografisi

Haktan Canevi Kimdir Haktan Canevi Hayatı Şarkıcı olan Haktan Canevi tanımayanlar için bilgilerini hayatını sizinle paylaşıyorum meleklerim...Doğrusu bende tanımıyorum bu sayede tanımış olacağım...İşte sizinle onun sevilen şarkılarından birinin sözlerini paylaşıyorum.... Haktan Canevi Hayatı 14 Kasım 1973 doğumlu Haktan, İzmir'de hayatının büyük bölümünü geçirdi. İzmir doğumlu...
  5. Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Şarkı Sözleri meleklere özel

Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Şarkı Sözleri meleklere özel

Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam Şarkı Sözü Yüksek Sadakat grubunun eski solisti olan Cemil Demirbakan, son günlerin en çok dinlenen ve beğinilen şarkıcıları arasında geliyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Cemil Demirbakan Seni Yere Göğe Koyamam şarkı sözleri paylaşımında bulunmak istiyor ve bu şarkıyı seven herkesi bu sayfamıza davet...

Sayfayı Paylaş