gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

haktan inen şerbet ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hakk'tan inen şerbeti İçtik elhamdülillah Şol kudret denizini
    Geçtik elhamdülillah
    Şu karşıki dağları
    0 yemyeşil bağları
    Sağlık sefalık ile
    Aştık elhamdülillah
    Beri gel barışalım
    Yar isen bilişelim
    Atımız eğerlendi
    Koştuk elhamdülilah
    Kuru iken yaş olduk
    Ayak iken baş olduk
    Kanatlandık kuş olduk
    Uçtuk elhamdülillah
    Geçtik yazı kışladık
    Çok hayırlar lşledik
    Uş bahar oldu geri
    Göçtük elhamdülllah
    Taptuğun tapusunda
    Kul olduk kapusunda
    YUNUS miskin çiğidik
    Piştik elhamdüllllah

haktan inen şerbet ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haktan İnen Şerbeti İlahisinin sözleri

Haktan İnen Şerbeti İlahisinin sözleri

Haktan İnen Şerbeti İlahisi haktan inen şerbeti Hakk'tan inen şerbeti İçtik elhamdülillah Şol kudret denizini Geçtik elhamdülillah Şu karşıki dağları 0 yemyeşil bağları Sağlık sefalık ile Aştık elhamdülillah Beri gel barışalım Yar isen bilişelim Atımız eğerlendi Koştuk elhamdülilah Kuru iken yaş olduk Ayak iken baş olduk Kanatlandık kuş olduk Uçtuk elhamdülillah Geçtik yazı...
  2. Haktan İnen Şerbeti İlahisi

Haktan İnen Şerbeti İlahisi

Hakk'tan inen şerbeti İçtik elhamdülillah Şol kudret denizini Geçtik elhamdülillah Şu karşıki dağları 0 yemyeşil bağları Sağlık sefalık ile Aştık elhamdülillah Beri gel barışalım Yar isen bilişelim Atımız eğerlendi Koştuk elhamdülilah Kuru iken yaş olduk Ayak iken baş olduk Kanatlandık kuş olduk Uçtuk elhamdülillah Geçtik yazı kışladık Çok hayırlar lşledik Uş bahar oldu geri...
  3. Hak İlahisi

Hak İlahisi

Şüphesiz Hak yolu da aklın yolu da birdir Bilinçsizlik cehalet gaflet ile delâlet İnsanlığa ihanet beşeri bir zehirdir Doğru yoldur insanlık atalara vekâlet Doğrular gerçekleri riyasızca zikir'dir Nezaketle asalet hakkaniyet adalet İyi ahlâk dürüstlük ar namustur bikir'dir Art niyetli yürekler ısrar ile atalet Pasaklılık pisliktir sabit lekedir kirdir Her türlü boş melânet olumsuzluğa...
  4. Haktır İlahisi

Haktır İlahisi

Gece gündüz döne döne İstediğim haktır benim Allah deyip yana yana İstediğim haktır benim Yoluna terkedip canı Akıtıp gözümden kanı Ah eyleyip dünü günü İstediğim haktır benim Münkirler aşk halin bilmez Münafıklar yola gelmez Ağlar bu gözlerim gülmez İstediğim haktır benim Kor olayım kül olayım Taşkın akan sel olayım Çineneyim yol olayım İstediğim haktır benim
  5. hak yarattı alemi ilahisi

hak yarattı alemi ilahisi

hak yarattı alemi ilahisi hak yarattı alemi sözleri aşkına muhammedin ilahi sözleri aşkına muhammedin ilahisi Hak yarattı alemi Aşkına Muhammedin Ay ü günü yarattı Şevkine muhammedin Ol dedi oldu alem Yazıldı levh ü kalem Okundu hatm-ı kelam Şanına Muhammedin Yunus kime ede methi Över Kur’an ayeti Au vergil salatı Aşkına Muhammedin

Sayfayı Paylaş