gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Haktan - Yalan Olmaz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tatmamıştım bu duyguyu sen varsan herşey tamam dünyam cennet oluyor
    seni gördüğüm zaman

seviyorum seni desem
    yalan yalan olmaz sevgilim

ömrümün baharı geldi sayende
    dilerim gönlümün çiceği saomaz
    dualrım kabul oldu seninle
    dilerim bu sevda bir gün son bulmaz

seviyorum seni desem

tatmamıştım bu duyguyu
    sen varsan herşey tamam
    dünyam cennet oluyor
    seni gördüğüm zaman

seviyorum seni desem

ömrümün baharı geldi sayende
    dilerim gönlümün çiceği saomaz
    dualrım kabul oldu seninle
    dilerim bu sevda bir gün son bulmaz

seviyorum seni desem

Haktan - Yalan Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Saç Bakımının Olmazsa Olmazları

Saç Bakımının Olmazsa Olmazları

Bayanlar için saçları çok önemlidir...Bakımlı gür ve parlak saçlara sahip olmak isteriz hepimiz...Bunun için yediklerimize dikkat etmeli ve saç bakım ürünleri kullanmalıyız... Peki hangi ürünleri kullanmalıyız olmazsa olmaz saç bakım ürünleri hangileri diyorsanız işte cevabı melekler :tik: Saç bakım uzmanları sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak isteyen kadınlar için hangi ürünleri...
  5. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş