gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Haktır İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gece gündüz döne döne İstediğim haktır benim Allah deyip yana yana
    İstediğim haktır benim
    Yoluna terkedip canı
    Akıtıp gözümden kanı
    Ah eyleyip dünü günü
    İstediğim haktır benim
    Münkirler aşk halin bilmez
    Münafıklar yola gelmez
    Ağlar bu gözlerim gülmez
    İstediğim haktır benim
    Kor olayım kül olayım
    Taşkın akan sel olayım
    Çineneyim yol olayım
    İstediğim haktır benim

Haktır İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hak Yarattı Alemi İlahisi

Hak Yarattı Alemi İlahisi

Hak yarattı alemi Aşkına Muhammedin Ay ü günü yarattı Şevkine muhammedin Ol dedi oldu alem Yazıldı levh ü kalem Okundu hatm-ı kelam Şanına Muhammedin Yunus kime ede methi Över Kur’an ayeti Au vergil salatı Aşkına Muhammedi
  2. Hak Yarab İlahisi

Hak Yarab İlahisi

gül bülbülün ormanı allah yarab ilahisi geceler uykudan uyan ilahisi BİZLERİ DE MAHRUM EYLEME ALLAH Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah BİZLERİ DE MAHRUM EYLEME ALLAH Durmaz yanar vücudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Sensin benim maksudum Allah Bizleri de mahrum eyleme Allah Gül bülbülün ormanı Allah Ver...
  3. Hak Yol İslam İlahisi

Hak Yol İslam İlahisi

Kör dünyanın göz bebeğine Hak yol islam yazacağız Kuşların göz bebeğine Hak yol islam yazacağız Yola ağaca pınara Esen yele yağan kara Yağmur yüklü bulutlara Hak yol islam yazacağız Koç burcuna yay burcuna Bebeklerin avucuna Minarelerin ucuna Hak yol islam yazacağız Her kapının eşiğine Her sofranın kaşığına Yıldıza aya güneşe Hak yol islam yazacağız Her kapının eşiğine Her sofranın kaşığına...
  4. Hak İlahisi

Hak İlahisi

Şüphesiz Hak yolu da aklın yolu da birdir Bilinçsizlik cehalet gaflet ile delâlet İnsanlığa ihanet beşeri bir zehirdir Doğru yoldur insanlık atalara vekâlet Doğrular gerçekleri riyasızca zikir'dir Nezaketle asalet hakkaniyet adalet İyi ahlâk dürüstlük ar namustur bikir'dir Art niyetli yürekler ısrar ile atalet Pasaklılık pisliktir sabit lekedir kirdir Her türlü boş melânet olumsuzluğa...
  5. hak yarattı alemi ilahisi

hak yarattı alemi ilahisi

hak yarattı alemi ilahisi hak yarattı alemi sözleri aşkına muhammedin ilahi sözleri aşkına muhammedin ilahisi Hak yarattı alemi Aşkına Muhammedin Ay ü günü yarattı Şevkine muhammedin Ol dedi oldu alem Yazıldı levh ü kalem Okundu hatm-ı kelam Şanına Muhammedin Yunus kime ede methi Över Kur’an ayeti Au vergil salatı Aşkına Muhammedin

Sayfayı Paylaş