gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HaLa Biraz ÇocukLuk Var İçimde..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

HaLa Biraz ÇocukLuk Var İçimde.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Madem ayrilik var birazdan...

Madem ayrilik var birazdan...

madem ayrılık var birazdan Madem ayrıLık var birazdan , Durma söyLe bana bittiğini söyLe , Madem bu son bakışmaLar seninLe Durma söyLe hadi eLveda de .. Son dakikaLar son bakışmaLar , Geçiyor gözLerimizden , Bırak kendini çok özeL bu gece , AyrıLık var seninLe oyun bitiyor bu gece , Bırak kendini son yıLdızız seninLe , Tut biraz eLLerimi bu son sahne , Bu gün yine güneş doğacak...
  2. Çocuğunuz için erken emeklilik şansı hala var.

Çocuğunuz için erken emeklilik şansı hala var.

kadınlarda erken emeklilik 2010 erken emeklilik varmı yasasında değişiklik varmı Yasaya göre “Sosyal Güvenlik Reformu” ile yapılan kanuni değişiklikler sebebiyle 1 Mayıs 2008 günü ve sonrasında işe giren daha doğrusu sosyal güvenlik sistemine girenler 65 yaşından emekli olacaktı… İşte gerek kendilerini ve gerekse çocuklarını 65 yaşındaki emeklilikten kurtarmak isteyenler SSK önünde...
  3. Spor İçin Biraz Alışveriş

Spor İçin Biraz Alışveriş

Spora başladım 1hafta oldu. Biraz bişiler alim dedim kadın milleti işte herşey bahane alışverişe :D:D bide spor ayakkabı aldım ama resmini bulamadım evden hakikisini eklerim artık :D:D beyaz grili siyahlı bişi o da rahat spor yaparken iyi oluyor..
  4. Ünlülerin Çocukluk Halleri...

Ünlülerin Çocukluk Halleri...

Ünlülerin Çocukluk halleri nasılmış bir bakalım .... bu alttaki kimdir bilin bakalım . . . . . . . . . . . . tabiiiikiii Gülben Ergen:) bunu tahmin edin .... . . . . . .bilemediniz mi??? . . . . . . . .tabiikii Ece Uslu:) ya bu kim ???? Funda Arar:) bunu tanıdınız mı ??? Hülya Koçyiğit Ajda Pekkan Peki bu soldaki kişi??? Ahmet Necdet...
  5. Yerli Ünlülerin Çocukluk Halleri

Yerli Ünlülerin Çocukluk Halleri

Bu sayfa; Yerli Ünlülerin Çocukluk Halleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdiye kadar onları televizyonda dizilerden, filmlerden, podyumlardan, sahneden ve sinema filmlerinden tanıyor ve biliyoruz. Peki ya küçüklük halleri? Onlar da bir zamanlar mini anne-baba kuzusu küçüklerdi. Hazır 23 Nisan da gelmişken, şöyle bir maziye uzanalım dedik ve ünlülerimizin küçüklük...

Sayfayı Paylaş